Ana sayfa Yaşam Kültür

Zootropolis: Hayvanlar Şehri

115
0
Cem Yılmaz, Zootopolis Filminde Nick Wilde isimli karakteri seslendiriyor

Yönetmenliğini Byron Howard ve Rich Moore’ un yaptığı Zootrpolis alışılmışın dışında bir şehir ama bildiğimiz Disney havasında bir film.

Zootropolis’in sevimli karakterleri

Türkçe seslendirmesini Aysun Topar, Cem Yılmaz, Fatih Özacun, Suzan Acun, Emrah Özertem, Özlem Altınok, Özdemir Çiftçioğlu ve Gökhan Özdemir’ in yaptığı film ailece izlenebilecek harika bir komedi animasyon filmi. Ayrıca Zootropolis filmi aksiyonu bol ve sevimli hayvanlarla dolu.

Zootropolis Filminin Konusu

Hayvanlar şehrinin Türkçe dublajlı izlemek harika bir fikir. Nihayetinde çocukların eğlenmesi gerekiyor. Karmakarışık ve Bolt filmlerinin de yönetmenliğini üstlenen Byron Howard’ ın beyaz perdeye taşıdığı bu animasyon filmi medenileşmiş ve insanlar gibi yaşayabilen hayvanların şehrinde yaşanan olayları anlatıyor. Teknolojiyi muhteşem bir şekilde kullanabilen hayvanların şehrinde nasıl bir polisiye Zootropolis’ i izleyerek öğrenebilirsiniz.

Filmin Detayları

Zootopia Şehri

Zootropolis filmini izlemek ailece yapabileceğiniz en güzel aktiviteler bir tanesi olabilir. Şehre yeni gelen polis memurunun kendisini ispatlamak için sahtekar bir tilki ile plan yapmak zorunda olması ne acı. Ama ortada önemli ve bir o kadar da gizemli bir olay var ve bu olay polis memuru Judy Hopps tarafından çözülmeyi bekliyor.

Şehri en iyi tanıyanlardan bir tanesi tilki Nick Wild ile ortak olmak zorunda olan Hopps sert ve kaba hayvanların arasında işini yapmanın zor olduğunu tahmin ediyordu ama bu kadarını beklemiyordu. Bakalım Hopps’ u neler bekliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz