Ana sayfa Yaşam Kültür

Yılbaşında İzlemelik Filmler

13
0
yılbaşında-izlemelik-filmler
yılbaşında-izlemelik-filmler

Yeni yılı evde karşılamak isteyen kişiler için çok güzel filmler derledik. Yılbaşında izlemelik filmler listemizde birbirinden eğlenceli filmler yer alıyor. Yeni yılda tüm dileklerinizin gerçekleşmesi dileğiyle..

Yılbaşında İzlemelik Filmler

Listemizde yer alan filmlerin hepsi yılbaşı konulu değildir, birçok kategoride sizlere hitap edebilecek filmleri bir araya getirdik.

evde-tek-başına
evde-tek-başına

Home Alone

Evde Tek Başına, herkesin sevdiği ve yıllardır izlenen bir filmdir. Yılbaşında izlenecek filmlerin arasına bu filmi eklememek büyük haksızlık olurdu. Noel tatiline giden aile, en küçük çocuklarını unutuyor ve tüm hikaye bu şekilde başlamış oluyor. 8 Yaşındaki çocuk, eve girmek isteyen hırsızlarla karşılaşıyor ve zekasıyla hırsızları delirtmeyi başarıyor. Çocuğun evi nasıl koruduğu ve hırsızları nasıl akladığını öğrenmek için hemen filmi izleyin.

The Christmas Chronicles

Noel Baba’yı görmek ve fotoğrafını çekmek isteyen iki kardeşin hikayesine yer veren film, 7.1 IMDb puanı almıştır. Noel Baba geldiğinde kızağına binen kardeşler, Noel Baba’yı kazanın içine sürüklerler. Kazan yapan Noel Baba’yı kurtarma ve her şeyi eski haline getirme görevi kardeşlere düşecektir. Noel’in bozulmaması için verilen macera, filmde sizleri bekliyor olacak.

Lady Bird

Annesi gibi olmak istemeyen genç bir kızın hikayesi anlatılmaktadır. Uğur Böceği olarak adlandırılan başrol, annesi işini kaybettikten sonra birçok zorlukla başa çıkmaya çalışır. Durum böyle olunca hem okumak hem de çalışmak zorunda kalmıştır. Ergenlik ve sosyal hayat problemleri de üst üste gelince, genç kız üniversite için annesini yalnız bırakmayı düşünür ve bunun için çabalar.

Love, Simon

Arkadaşlarına ve ailesine eşcinsel olduğunu halen açıklayamamış olan Simon, verecekleri tepkiden çok korkmaktadır. Bunların yanında kendisine aşık olan bir sınıfı arkadaşı bulunuyor ve sınıf arkadaşı internetten gizli olarak konuştuğu için kim olduğunu bilmiyor. Tüm bunları çözmek için uğraşan Simon ve hayatı filmde anlatılıyor.

Hidden Figures

hidden
hidden-figures

NASA’da çok büyük işlere imza atan Dorothy, Katherine ve Mary’nin aksiyon dolu anları, filmde anlatılmaktadır. NASA’nın en büyük operasyonlarından birinde rol alacak bu kadınlar, zekaları ile tüm sorunları çözebilmeyi ummaktadırlar. Uzaya ilk defa gidecek olan Amerikalı, kadınlar sayesinde bunu başaracaktır.

Isle of Dogs

Şehirde bulunan bütük köpeklerin şehirden uzaklaştırılması kararı verilir. Evcil olan ve olmayan tüm köpekler, çöplerin bulunduğu alana bırakılır. Köpeklerin arasında bulunan ve lider karaktere sahip olan Atari, burada diğer köpekler ile yeni bir hayat kuracaktır.

Eighth Grade

Gençlik hikayeli bir film olan Eighth Grade, liseye geçiş döneminde olan genç bir kızı konu almıştır. Liseye geçiş sürecinde birçok sorun ile karşılaşan Kayla ve hayatı filmde yer almaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz