Ana sayfa Yaşam Dekorasyon

Yeniliğin En Keyifli Yolu: Dekorasyon

142
0
Salon Dekorasyonu

Gün geçtikçe dekorasyon parçaları evimiz ofisimizdeki yerini sağlamlaştırıyor.  Fonksiyonel mobilyalarınızı tanımlayan ve bulunduğu ortamın havasını değiştiren dekor ürünleri son zamanlarda çok fazla talep görüyor. Evinizi ve iş yerinizi sıkıcı eşyalarla doldurmaktansa zarif detaylarla dekore ederek daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Artık her odanıza ayrı bir dekorasyon gerekir ve hepsinin çeşitli kuralları var. Mesela şöminenizi duvarınızın renk ve yapısına uygun seçmeniz lazımdır veya banyo dekorunuzu  lavabo, klozet, bornoz ve havlu renklerine göre seçmelisiniz ve mutfak duvar kağıdınızı eşyalarınıza göre seçmelisiniz.

Ana oda dekorasyonu (Salon,oturma odası vs.)

Salon hepinizin bildiği gibi evlerimizde en çok kullanılan odadır ve bu odanın dekorasyonunu yapmak için önemli fikirlere ve tüyolara ihtiyacınız var demektir. Eğer bu dekorasyon yapılacaksa asma tavanlardan zemin döşemesine, mobilya ve koltuk takımı modellerinden, halı modellerine kadar bir çok detaya dikkat etmek lazımdır. Bir renk seçip asma tavan yapıldığında mutlaka ona uygun zemin yapılmalıdır. Tül perde ve halıların mobilyalarla uyumlu olması dekoratif bir salonun olmazsa olmazıdır.

Tuvalet, Banyo dekorasyonu

Şık bir tuvalet ve banyo için banyonuzun tavanını led ışıkla aydınlatabilirsiniz eski mobilyalarınıza banyonuzda farklı şekillerde değerlendirebilirsiniz. Mesela eski bir çalışma masası banyonuzda lavabo altına konularak dolap olarak kullanılabilir. Işıltılı aynalar ve aksesuarlarla da banyonuza şık bir görüntü verebilirsiniz gümüş gibi ışığı yansıtan nesneler ile ise banyonuza ferah ve etkileyici hava verebilirsiniz. Bu öneriler güzel bir banyoya sahip olmanız için verebileceğimiz fikirlerden bazıları. Siz de biraz yaratıcılığınızı kullanarak eskiyen eşyalarınızı banyonuzda yeniden değerlendirebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz