Ana sayfa Mobil Android

Whatsapp Son Görülme Kapatma Nasıl Yapılır?

824
0
whatsapp

Whatsapp ile günlük yaşamımızı kolaylaştırıyor sevdiklerimizle görüntülü aramalar yapabiliyor ve bunun yanında dosya ve evrak paylaşımı ile hayatımızı bambaşka bir noktaya taşıyoruz. Ancak bunları yaparken bir yandan da bazı bilgilerimizi paylaşmak zorunda kalabiliyoruz. En son ne zaman çevrimiçi olduk, hangi saatlerde giriş yapıyoruz gibi bazı bilgiler karşı tarafla paylaşılabiliyor bunları ortadan kaldırmak için Whatsapp son görülme kapatma nasıl yapılır başlıklı yazımızı sonuna kadar okuduğunuzda son görülme gizliliğinizi koruyabileceksiniz.

Whatsapp hayatımızda en çok kullandığımız uygulamalar arasına giriverdi birden hangi ara bu kadar yükseldi ve böylesine bir değere sahip oldu gerçekten takip etmek oldukça zor. Bu başlıkta Whatsapp son görülme kapatma nasıl yapılır konusunu inceleyeceğiz, Whatsapp kullanıcıları gerek İOS gerek Android tabanlı telefonlarda bu uygulamayı kullanırken son görülmeleri kapatmak isteyebilirler.

Son görülmeyi kapattığınızda eğer ki herkes son görülme zamanınıza erişebiliyorsa herkes tarafından son görülme zamanınız gizlenir. Eğer sadece arkadaşlarınıza açık ise o zaman sadece arkadaşlarınız son görülme zamanınıza erişemeyecektir.

Son görülmeyi kapatarak arkadaşlarınızın sizin en son ne zaman çevrimiçi olduğunuzu göremez ancak bunun kötü bir yanı vardır bu ayarı aktif hale getirdiğinizde malesef ki isizler de arkadaşlarınızın ne zaman çevrimiçi olduğunu göremeyeceksiniz. Bunu kabul ediyor ve pasifleştirmek istiyorsanız aşağıdaki yönergeleri takip etmelisiniz.

ANDROİD TELEFONLARDA WHATSAPP SON GÖRÜLME KAPATMA

  1. Whatsapp
  2. Ayarlar
  3. Hesap
  4. Gizlilik
  5. Son Görülme

İOS TELEFONDA WHATSAPP SON GÖRÜLME KAPATMA

İOS tabanlı telefonlar için whatsapp son görülmeyi kapatmak için şu adımları uygulamanız gerekmektedir;

  1. Whatsapp
  2. / Ayarlar
  3. / Hesap
  4. / Gizlilik
  5. / Son Görülme

seçeneklerinden Son görülmeyi pasif hale getirerek son görülme zamanınızı kapatabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz