Ana sayfa Teknoloji Mobil

Whatsapp Çevrimdışı Görünme Nasıl Yapılır?

109622
4
Whatsapp'da çevrimdışı görünme
Whatsapp'da çevrimdışı görünme

WhatsApp’da Android / iPhone’daki İnternet bağlantısını (Mobil Veri / Kablosuz Bağlantı) kesmeden nasıl whatsapp çevrimdışı görünme yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Bunu yaparak, arkadaşlarınız sizi çevrimiçi olarak WhatsApp’da görmeyecek. Bu yöntemi, insanlara WhatsApp’da sohbet etmek için uygun olmadığınızı düşünmelerini sağlamak için kullanabilirsiniz.

Whatsapp'da çevrimdışı görünme

WhatsApp son derece popüler hale geldi ve bugünlerde insanlar onu SMS’e alternatif olarak kullanıyor. Bununla birlikte, WhatsApp, birisi çevrimiçi olduğunda SMS’lerden farklı olarak gösterir. WhatsApp’da çevrimiçi iseniz, bu, herkesin size bir mesaj gönderebileceği ve sizden bir cevap almayı beklediği anlamına gelir.

Bununla birlikte, bazı durumlarda mesajlar almak istemeyebilirsiniz ya da gerçekte değilken, çevrimdışı olduğunuzu başkalarına göstermek isteyebilirsiniz! Birinin WhatsApp’da Çevrimiçi olduğunu gizlemesinin pek çok nedeni olabilir, bu nedenlerin hepsini ayrıntılı olarak anlatmaya gerek yoktur diye düşünüyoruz.

Whatsapp çevrimdışı görünme

Aşağıda, İnternet / Android cihazınızdaki İnternet bağlantısını kesmeden WhatsApp’da çevrimdışı görünebileceğinizi kontrol edebilirsiniz.

Önemli: Çevrimiçi durumunuzu gizlediğinizden başkalarını (arkadaşlarınızın ve arkadaşlarınızın) çevrimiçi durumunu da göremezsiniz.

WhatsApp bir akıllı telefon uygulaması ve tıpkı telefonunuzun arka planında çalışan diğer modern akıllı telefon uygulaması gibi görüyorsunuz. Bu nedenle, telefonunuzu internete bağladığınızda arka planda veri tüketir ve kendinizi çevrimiçi olarak gösterir.

Bu nedenle, WhatsApp’daki çevrimiçi durumunu gizlemek ve Facebook ve YouTube gibi başka amaçlar için telefonunuzu internet kullanmaya devam etmek için, Android için telefonunuzun Ayarlar> Uygulamalar> İndirilen Uygulamalar> WhatsApp> Force stop WhatsApp’a gidebilirsiniz.

iPhone için de oldukça kolaydır: Ayarlar> Aşağı Kaydırma’yı açın ve WhatsApp> Şimdi “Arka Plan Uygulamasını Yenile” ve “Mobil Verileri” Durdur’u tıklayın. Bunu yapmak, WhatsApp’ın Android / iPhone’daki arka planda çalışmasını durduracaktır. Ve şimdi arkadaşlarınız sizi çevrimiçi WhatsApp’da görmeyecek. WhatsApp’ı tekrar ne zaman kullanmak isterseniz, manuel olarak açabilirsiniz ve çevrimiçi olduğunuzda insanlar sizi tekrar görecektir.

 

4 YORUMLAR

  1. AYARLAR -HESAP-GİZLİLİK-DURUM-SADECE ŞU KİŞİLERLE PAYLAŞ TIKLA KİMSEYİ SEÇME ONAYLA CEVRİMDIŞI OLURSUN.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz