Ana sayfa Kültür Sinema

Warcraft Filmi Konusu

337
0

Evinizin keyif ve rahatlığı içinde yaşayacağınız heyecan size kaliteli zaman geçirtecektir. İki dünyanın ilk karşılaşması Warcraft filminin yönetmeni Duncan Jones. Filmin başrollerini ise Travis Fimmel, Toby Kebbel ve Paula Patton paylaşıyor.

Aksiyon ve macerayı bir arada bulacağınız bu Fantastik American filminin konusu World of Warcraft oyunundan geliyor. Bir bilgisayar oyununu beyazperdeye taşıyan yönetmen iki farklı ırkın karşı karşıya gelmesini konu alıyor.

Warcraft Filminin Detayı ve Konusu

Warcraft filminin konusuna göre Ork savaşçılarının yaşadıkları ülke yok olmuştur ve hayatlarını sürdürebilmek için yeni bir yaşam alanı ararken Azeroth Krallığının sınırlarına kadar gelirler. Her ne kadar barışçıl bir kavime rastlasalar da kapıdaki savaş kaçınılmaz bir hal alır. Krallığın kapıları açıldığında bir halk yıkılacak diğeri ise yok olma tehlikesi ile yarışacak. Warcraft filminde iki kahraman aileleri ve halkları için kendilerini öne atacak ve savaşmak için saatleri sayacak.

Warcraft Filminin Oyuncuları

Warcraft filminin oyuncularının kimisi dünya çapında herkesin tanıdığı kişiler ama filmde yeni rol alan ve henüz tanınmamış oyuncular da mevcut. Bu da filmi daha çekici kılıyor. Gelecek vaat eden ünlü yönetmen Jones’ in oyuncuları Travis Fimmel, Toby Kebbel, Paula Patton, Ben Foster, Dominic Cooper, Ben Schnetzer, Robert Kazinsky, Clancy Brown. Orijinal karakterleri ve fikirleri yaratan senarist crish Metzen ve diğer senaristler Charles Leavit ve Duncan Jones.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz