Ana sayfa Yaşam Pratik Bilgiler

Tek Tuşla SGK Sorgulama

125
0
Tek tuşla sgk sorgulama

İnternet üzerinden kolaylıkla yapabileceğiniz sorgulamalar hem hayatınızı kolaylaştırmakta, hem size zaman kazandırmakta, hem de işlemlerinizi çok daha kısa süre içinde halledebilme olanağı tanımaktadır. Çalıştığınız yıllarda sigortanızın ödenip ödenmediğini veya prim miktarınızı, ne zaman emekli olacağınızı merak ediyorsanız artık web sitemiz sayesinde tüm bu hizmetlere ve daha fazlasına tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Kimlik numaranızla giriş yapabileceğiniz ve sgk sorgulama sayfasına ulaşabileceğiniz sitemizde detaylı bilgiler edinebilir, merak ettiğiniz her türlü hesaplamaya da ulaşabilirsiniz. Sitemizdeki alt başlıklar sayesinde hangi bilgiye ihtiyaç duyuyorsanız o konu için sorgulama yapabileceğiniz gibi birden fazla alan olması sayesinde tek bir site üzerinden tüm sgk detaylarınızı görüntüleyebilir, hatta yazdırabilirsiniz.

E-Devlet Şifrenizle De Sorgulama Yapabilirsiniz

Sgk soegulama ekranı

İhtiyaç duyduğunuz bilgilere ulaşırken aynı zamanda mevcut resmi adresleri de sitemizden bulabilirsiniz. Pek çok konuda temel bilgi alabileceğiniz için eksik noktalarda da fikir sahibi olabilirsiniz. Sitemizdeki sayfalardan ulaşacağınız sgk hizmet dökümü sayesinde ödenen primlerinizi, prim tutarlarını, prim günlerinizi kolaylıkla görebilir, emeklilik için ne kadar ayınız ve yılınız kaldığını, bugüne kadar ne kadar prim yatırıldığını da öğrenirsiniz.

Site

Web Sitemiz Üzerinden Sorgulama Yapabilirsiniz

mizde sorgulama yapabilmek için ihtiyacınız olan tek şey T.C kimlik numaranızı bilmektir. Son derece kolay bir giriş işlemi ile merak ettiklerinize anında ulaşmanın rahatlığını yaşarken, mevcut çalışmalarınızın emeğini alıp almadığınızı da görüntüleyebilir, herhangi bir aksilik durumunda ise erkenden itiraz edebilir ya da resmi makamlarla vakit kaybetmeden iletişime geçebilirsiniz.

Sgk hizmet dökümü

Web sitemizden devletin resmi web adreslerine ulaşabileceğiniz için işlemlerinizi de güven içinde yapabilirsiniz. Yani çok önemli bazı kişisel bilgilerinizi giriş esnasında kullanacağınız için sitemizdeki adresler dışında başka yerlerde giriş işlemi yapmamanız doğru olacaktır. Sgk hizmet dökümü 4a ile ilgili her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz sitemizde diğer resmi işlemleriniz için de hangi birimlere başvurmanız veya nereden sorgulama yapmanız gerektiğini de hemen öğrenebilirsiniz. Hızlı ve güvenilir işlemler için size sunduğumuz hizmetten yararlanmalı, bilgileriniz yabancı insanların eline geçmeden ve herhangi bir şekilde kendinizi riske atmadan kolaylıkla işlemlerinizi internet ortamında halletmelisiniz. Daha fazla bilgi almak için sitemizdeki alt başlıkları okuyabilir, gerektiğinde bizimle de iletişime geçebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz