Ana sayfa Pratik Bilgiler Para Kazanma

Süt Annelik Yaparak Para Kazanma

491
15
PAYLAŞ

Eskiden süt annelik kavramı çok daha yaygındı. Şimdiler de ise kadınlar sütünü satarak kazanç sağlama yoluna başladılar. Bebeği olup sütü fazla gelen hanımlar ya da emzirmeyi bırakmış fakat hala süt bezleri çalışan anneler sütlerini satarak bu ilginç yöntemle para kazanmakta.

Sütünüz Gelmediyse Mama Vermeyin

Birçok anne sütü kesilebilir ya da hiç sütü gelmeyen anneler vardır. Özellikle sezeryanla doğum yapan annelerin sütü gelmeyebilir ya da geç gelebilir. Bu durumda mecburen anneler bebeklerini beslemek için piyasadaki çeşitli mamaları vermek zorunda kalıyor.

Bebek mamaları ne kadar bebekler için üretilmiş olsa da anne sütünün yerini hiçbir zaman tutamayacağını çok iyi biliyoruz. Ayrıca da bazı bilim insanları ve uzmanlar bebek mamalarının bebekleri gereksiz kilo aldırdığını ve çeşitli hastalıklara sebep olduğu görüşünde.

Sütünüzü dondurarak saklayabilirsiniz

Eğer böyle bir durumunuz varsa anne sütünü satarak para kazanan bir anne arayabilirsiniz. Böylece bebeğinizi anne sütü ile besleyerek hem siz mutlu olursunuz hem de karşıdaki anne para kazanmış olur.

Anne Sütünü Dondurarak Satmak

Son zamanlar kıymeti iyice anlaşılmış olan anne sütünün bir damlasını bile ziyan etmemek için yeni yöntemler bulundu. Fazla olan anne sütü sağılarak süt yeni çıkan süt saklama poşetlerine konulup dondurularak saklanabiliyor.

Eğer anne sütünüz fazla ise, anne sütünüzü sağarak para kazanmak için kullanabilirsiniz. Hem bir bebeği daha sağlıklı beslemiş hem de para kazanmış olursunuz. Uzmanlar anne sütünün süt saklama poşetlerinde dondurulduktan sonra 6 ay boyunca muhafaza edilebileceğini söylüyor.

Sütünüzü Satmak İçin Başka Bir Bebeği Emzirmek Zorunda Değilsiniz!

Kendi çocuğunuzdan başka bir çocuğu emzirmek istemiyorsanız, ama bir bebek daha besleyebilecek kadar sütünüz varsa, sütünüzü sağarak süt saklama poşetlerinde muhafaza edip dondurarak satabilirsiniz.

Anne sütünüzü dondurarak para kazanmak istiyorsanız sütünüz fazla iken süt saklama poşetlerinde saklamaya hemen başlayın. Bunun için zamanınızda çok dar değil çünkü anne sütü dondurularak  altı ay boyunca buzlukta durabilir. Anne sütünü satarak para kazanmanın etik olup olmadığı tartışılabilir. Ancak şimdilerde anneler sütlerini satarak para kazanmaya başladı bile.

15 YORUMLAR

  1. Merhaba iki aylık bir kız bebegim var. Sütüm oldukça fazla. İhtiyaçı olanlar 05531676980 WhatsApp tan ulaşabilirler.

  2. Mrb bizim çok sayıda dondurulmuş anne sütümüz var günlük de sağılıyor şu an ihtiyacı olana satabiliriz
    Ben Serkan
    05453350309

  3. Mrb. Yeni dogmus oglum var. Emmiyor sut mevcut ilk sari denilen agizderler yerine memleketine gore sari sut oda mevcutdur isdeyenler 0541 737 86 31 ulasa bilir g.antep. kafanizda soru isareti kalirsa anne gelsin gozunden gore bilir

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz