Ana sayfa Yaşam Kültür

Süper Papağan

113
0
Süper Papağan eğlenceli bir animasyon filmi

Süper papağan filmi her dakikası heyecan ve eğlence dolu bir animasyon filmi. İsterseniz Süper Papağan’ı izleyerek evinizde ailenizle birlikte muhteşem bir tatile imza atabilirsiniz. Filmin konusu harika.

Daha önce rastladığınız animasyon filmlerinden farklı olarak bu film bir sirk sahnesinde gerçekleşiyor. Akrobat hayvanların ekmek teknelerini tehdit eden bir şeyler var.

Sirkin sahibi papağan baba bir grup kabadayı ve zorba kuş tarafından tehdit edilmekte. Peki, papağan baba bu duruma karşı nasıl bir önlem alabilir?

Süper Papağan El Americano’nun Maceraları

El Americano’nun maceraları

Papağan babanın sevimli yavrusunun aklına idolü Süper Papağan El Americano gelir. Her zaman onun gibi olmak isteyen ve onun yaptığı numaraları hakkını vererek yapmak isteyen yavru papağan El Americano’yu bulmak üzere yola koyulur.

Süper Papağan filmi macera severlerin çok hoşuna gidecek. Genç Cuco, babasını tehdit eden zorbalardan kurtulmak için El Americano’yu aramak için yola çıktığında bakalım onu ne tür maceralar bekliyor.

Süper Papağan’ı Seslendirenler

Süper papağanı izlerken çocuğunuz ile birlikte keyifli anlar yaşayacaksınız. Çünkü bu atraksiyonu tavan yapmış animasyon filmi çocuğunuzun hayal gücünü geliştirecek nitelikte kaliteli bir film.

Süper Papağan animasyon filmini seslendirenler Rico Rodriguez, Cheech Marin, Kate Del Castillo, Lisa Kudrow, Gabriel Iglesias, Paul Rodriguez, Erik Estrada, Ricardo Sanches ve senaristleri Ricardo Arnaiz ve dulce Belchez. Film bu yılın izlemeye değer animasyon filmleri arasında yer alıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz