Ana sayfa Yaşam Eğlence

Sömestr Tatilinde Çocuklarınızla İzleyebileceğiniz Filmler

5
0
Sömestr Tatilinde Çocuklarınızla İzleyebileceğiniz Filmler
Sömestr Tatilinde Çocuklarınızla İzleyebileceğiniz Filmler

Sömestr Tatilinde Çocuklarınızla İzleyebileceğiniz Filmler

Yarıyıl tatili öğrenciler tarafından heyecanla beklense de özellikle çalışan ebeveynler tarafından pek de heyecanla karşılanmamaktadır. Özellikle ilkokul çağındaki çocuklar için evde kalma sıkıntısı en büyük problemdir. Bu yüzden yarıyıl tatilleri genellikle ebeveynlerin de izin alma dönemleridir. İşyerlerinden izin alıp bu süreyi evde geçirmek istemeyen ve sömestr tatilinde çocuklarla yapılabilecek aktiviteler arayışına giren ebeveynlerin katılabileceği birçok etkinlik bulunmaktadır. Bu etkinliklerin başında ise tüm zamanların kurtarıcısı sinema bulunmaktadır. Sömestr tatilinde çocuklarınızla izleyebileceğiniz filmlerle ilgili sizin için biraz araştırma yaptık. Büyük ekranlarda mısır yenerek izlenen filmler çocukları her zaman mutlu etmiştir. Bu yarıyıl tatilinde çocuğunuzu götürerek mutlu edebileceğiniz filmleri şöyle sıraladık;

rafadan-tayfa-filmi-izle
rafadan-tayfa-filmi-izle
  • Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe

Animasyon türünde çekilen bu film 27.12.2019 tarihinde vizyona girmiştir. 89 dakikalık filmde Göbeklitepe’nin keşfini ve sonrasında yapılan kazı çalışmaları anlatılmaktadır. Tüm dünyada heyecan uyandıran bu tarihi olaylardan bahsederken işin içine biraz da gizem katılmaktadır. Ülkemizin sınırları içerisinde yer alan oldukça önemli bu tarihi yapılar hakkında çocuğunuzu sıkmadan, ilgisini de çekerek bilgilendirecek şekilde hazırlanmış bu filmi tavsiye ederiz.

  • Ajanlar İş Başında

Sömestr tatilinde vizyona giren filmlerden birisi de Ajanlar İş Başında filmidir. Yine animasyon türünde olan filmimiz 10.01.2020 tarihinde vizyona girdi. 102 dakika süren bu animasyon filmi dünya üzerindeki en iyi ajan ve teknoloji konusunda uzman genç bir dâhinin dünyayı kurtarmalarını anlatmaktadır. Fakat bu görevi yaparken göz önünde bulunmamaları gerekmektedir. İmkansıza yakın bu görevlerinde çocuğunuzla birlikte onlara eşlik edebilirsiniz.

  • Gamonya: Hayaller Ülkesi

Bu film bir süredir hepimizin gülerek takip ettiği Güldüy Güldüy Show Çocuk ekibi tarafından ortaya konmuştur. 10.01.2020 tarihinde vizyona giren filmde fantastik türde bir aile hikayesi anlatılmaktadır. Hayal kurmayı unutmuş bir çocuk olan Umut’un yolunun tesadüf eseri hayaller ülkesi Gamonya’ya düşmesini ve burada yeni insanlarla tanışmasını konu almaktadır. Çocuklar için hayaller ve yeni umutlar üreten Gamonya halkı kötü bir saldırıyla karşı karşıyadır ve Umut’un yardımına ihtiyacı vardır.

Dolittle
Dolittle
  • Dolittle

17.01.2020 tarihinde vizyona girecek film 106 dakika sürmektedir. Macera türünde olan film Dr.Dolittle ve başından geçen maceraları anlatmaktadır. Karısının ölümünden sonra İngiltere’nin en ünlü doktoru ve veterineri olan Dr. Dolittle kendisini egzotik hayvanlarıyla birlikte malikanesine kapatmıştır. Fakat İngiltere’nin genç kraliçesi hastalanınca yola düşmek zorunda kalan doktorun başından ilginç olaylar geçmektedir.

  • Kirpi ve Saksağan

Kirpi Luca ve Saksağan Louis’in başından geçen maceraları anlatan film 17.01.2020 tarihinde vizyona girecektir. 80 dakikalık bir animasyon filmi olan Kirpi ve Saksağan arkadaşlarıyla birlikte büyük bir maceraya atılmaktadır. İlk başta sadece Luca ve Louis’in katılmayı planladığı Uluslararası Ay Yarışı yolculuğu davetsiz misafirlerin ortaya çıkmasıyla sürprizlerle dolu bir uzay macerası haline gelmektedir.

  • Kuzular Firarda: Uzay Parkı

87 dakikalık bu animasyon filmimiz 17.01.2020 tarihinde vizyona girecektir. Oldukça başarılı animasyon filmlerine imza atan aardman studios’un gişe rekorları kırması beklenen 2.filmi Kuzular Firarda: Uzay Parkı Shaun ve diğer kuzuların uzay maceralarını anlatmaktadır. Çiftlikteki rutin hayatlarından çok sıkılan kuzular, yeni arkadaşları Lu-La ve onun uzay gemisiyle yaramazlığın dozunu biraz kaçırmaktadırlar.

Çocuklarınız tatil yapmak isterseniz, bu yazımızı mutlaka okuyun. Türkiye’de Ucuz Tatil Yerleri <

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz