Ana sayfa Pratik Bilgiler Para Kazanma

Soğuk Kardan Sıcak Para Kazanma

172
0
para kazanma

Evlerde eşlerin birlikte çalışılmasına rağmen masraflara yetişmek pek mümkün olmuyor. İnsanlar para kazanmak ve ek gelir elde etmek için çok çaba harcamaya başladı.

Ek gelir arayışı içine giren insanlar sayesinde çok ilginç para kazanma yöntemleri ortaya çıkıyor. Şimdi size çok ilginç bir yolla para kazanma yönteminden bahsedeceğim. Ancak bu yolla para kazanabilmeniz için kesinlikle kar yağması gerekiyor.

Kar yağışlı bir havada kartopu savaşı yapan insanlardan para kazanacaksınız. Peki nasıl olur da insanlar zaten yağan bedava kara para verirler?

Kalp Şeklinde Kartopu

İlk defa bunu Amerika’nın Newyork eyaletine giden bir arkadaşımdan duymuştum ve çok şaşırmıştım. Karı kalıplar halinde top yaparak üzerine renkli boyalar atan girişimci bunları bir dolara satıyormuş. Kalp şeklindeki kalıbının içine kar koyarak kalp şeklinde kartopundan para kazanma yöntemini bulmuş. Kalp şeklindeki kartopuna kırmızı renk boya atarak insanlara satıyor. Kırmızı kalp şeklinde kartoplarını birbirine atan insanlar havada dağılan kırmızı kar tanecikleri ile eğleniyor.

Karı Kara Dönüştürme

Amerika‘daki gibi olmasa da Bursa’da bir girişimci kartopu satarak para kazanmayı başardı. Arkadaşları ile eğlencesine kartopları yaparak tezgahın üstüne koyan girişimcinin kartoplarına alıcı çıktı.

Kartopu Silahı

Kartopu savaşlarını daha cazip ve eğlenceli hale getiren kartopu silahı yapıldı. Kartopu silahı ile satarak para kazanan girişimciler; kış aylarında kar yağışının vazgeçilmez eğlencesi kartopu savaşlarını pratik hale getirdi. Bu ilginç icatta yapmanız gereken silaha kar doldurmak ve tetiğe basmak. Eğer kartopu silahınız varsa kartopu savaşı yaparak eğlenen kişilerin yanına giderek silahınızı kiralayabilir bu yöntemle para kazanabilirsiniz. Kartopu silahı ile savaş yaparken artık kartopu yaparken rakibinize hedef olmazsınız.  İnsanların para kazanma ihtiyacı ve yaratıcılığı soğuk kar yağışını bile sıcak paraya çevirdi.

 

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz