Ana sayfa Teknoloji Mobil

Snapchat Anıları Nedir?

416
0
Snapchat anıları nedir
Snapchat anıları nedir

Snapchat, günümüzde en popüler ve en eğlenceli uygulamalardan biri olarak ön plana çıkmaktadır. Bu uygulama, arkadaşlarınızın ve ailenizin altyazılarıyla birlikte resimlerin ve videoların gönderilmesini ve alınmasını sağlar. Görüntüler normalde açıldıktan sonra yalnızca birkaç saniye görülebilir. Bununla birlikte, kullanıcılar bazı öğeleri kaydetme isteği son zamanlarda büyük bir talep oluşturdu ve bu nedenle uygulama geliştiricileri ‘’Anılar’’ özelliğini oluşturdu. Peki Snapchat Anıları Nedir?

Peki, Snapchat ‘’anılar’’ özelliğinin nasıl kullanılacağını biliyor musunuz?

Snapchat kullanıcıları için, uygulamanın sunduğu en yeni özellik, onlara gönderdiklerine bakmanın kolay bir yolunu sunuyor.

Snapchat Anıları Nedir?

Snapchat tarafından “Anılar” olarak adlandırılan yeni özellik, snapların paylaşılabilir ve aranabilir bir arşividir. Snapchat kullanıcıları bu özelliği app kullanarak erişebilirler. Snapchat Anıları kullanmak son derece kolaydır. Anılar Snaps’ların yedeklerini alır ve bunları Snapchat sunucusuna depolar ve kullanıcıların Snapchat ‘Anıları’ nı kendi kişisel arşivleri olarak kullanmalarını sağlar. İsteğiniz üzerine, daha sonra otomatik olarak sunucudaki yerleri çeşitli alanlara göre çeker. Ayrıca, bazı anahtar kelimeler kullanarak anlıkları arayabilirsiniz.

Snapchat anıları nedir

Snapchat Anıları özelliği nasıl alınır?

Snapchat ‘Anıları’nı kullanmak için Snapchat uygulamasını güncellemelisiniz. Snapchat ekibi, dünyadaki hemen hemen tüm kullanıcılara yeni bir özellik katlıyor. Kamera simgesinin altındaki ek simgeyi hızlıca kaydırarak Snapchat’daki ‘’Anılar’’ özelliğini etkinleştirebilirsiniz. Snapchat’ın ‘Anılar’ özelliğini kullanarak, hikayelerini, kilitlerini ve kamera rulonuzdaki diğer içerikleri görüntülemenizi sağlayan çok sayıda sekme bulunur.

Snapchat Anıları kullanmak ve yeni Anılar oluşturmak

Snapchat Anıları özelliğini kullanarak yeni anıları oluşturmak kolaydır. Anılarınızı çekici hale getirmek için tüm filtreleri ve çıkartmaları kullanabilirsiniz. Şimdi, anıları kamera rulosuna kaydedin. Ancak, kamera rulosuna attıklarınızı kaydetmek yerine, ‘’Anılar’’ bölümüne kaydedilir.

Anıları kullanarak bir hikaye de oluşturabilirsiniz. Kullanmak istediğiniz alanı seçin ve tutun ve cep telefonunuzun ekranının en üstündeki “Ek Bileşen” seçeneğine basın. Şimdi, “Bu çırpıda anı oluştur” seçeneğine hafifçe dokunun. Hikayenin bir parçası olarak çeşitli özellikler ekleyebilir ve bunu arkadaşlarınız ve ailenizin üyelerine gönderebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz