Ana sayfa Kültür Sinema

Siyahın Elli Tonu

165
0

Siyahın Elli Tonu hoş bir komedi filmi. Amerikan yapımı film beyazperdenin en çok beğenilen komedi filmleri arasında gösterilmeye aday.

Anormal Aktivite serisi ile beğenileri üstüne toplayan ve popüler filmlerin komedi versiyonlarını üstün başarısı ile seyirciye aktaran Michhael Tiddes filmin yönetmenliğini üstleniyor.

Bir Amerikan komedisi olan filmin başrollerinde Anormal Aktivite serisnde yönetmen Tiddes ile birlikte çalışan Marlon Wayans ve onun yanında Kali Hawk, Mike Epps, Jane Seymour oynuyor. Filmi izleyenler gülerken düşünecek ve belki de kendilerini aynada görecekler.

Siyahın Elli Tonu Filminin Hikâyesi

Siyahın Elli tonu Filminin hikayesi başarılı ve genç bir iş adamının bir türlü sınır koyamadığı istek ve arzuları üzerine kurgulanmış. Genç iş adamımız aşka ve aşkın getirdiklerine asla inanmıyor.

  1. L. James’ in romanından beyazperdeye aktarılan filmde genç bir üniversite öğrencisi olan Hanah Steale seksapalitesi yüksek zengin iş adamı ile tanışana kadar hayatı normal gidiyordu. Taki ona aşık olana kadar. Bakalım genç ve yakışıklı siyahi iş adamı Christian Black Hannah’ a aşık olabilecek mi?

Siyahın Elli Tonu Filminin Oyuncuları

Marlon Wayans

Siyahın elli tonu filmi belki de size hayatlarınızdan küçük kesintiler sunacak. Siyahın Elli Tonu filminin oyuncuları Marlon Wayans, Kali Hawk, Mike Epps, Jane Seymour, Fred Willard, Affion Crockett, Jenny Zigrino, Kate Miner. Senaryo Marlon Wayans, Rick Alvarez.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz