Ana sayfa Teknoloji İnternet

Silinmiş Facebook Mesajları Geri Getirme

11153
2
silinmiş facebook mesajları

Silinmiş Facebook Mesajları Geri Getirme

Birçok kişi silinen resimleri, videoyu ve Facebook mesajlarını kurtarmak ister, ancak fotoğrafları, videoları ve Facebook sohbetini nasıl kurtaracağını bilmiyordur.

Çoğu kez yanlışlıkla Facebook profilinizden mesajlar, videolar veya fotoğraflar sileriz. Ancak silindikten sonra onları kurtaramıyoruz. Ancak endişelenmeyin, çünkü burada, tüm Facebook profil verilerinizi bir zip dosyasında otomatik olarak kurtaran yeni ve ilginç Facebook özelliğini açıklayacağız. Bu zip dosyası, aşağıdaki işlemi tamamladıktan sonra otomatik olarak bilgisayarınıza indirilir.

Silinen sohbet mesajlarını geri almak, silinen fotoğrafları, zaman çizelgesi videolarını kurtarmak için bu basit ve kolay adımları takip edin. Ayrıca tüm Facebook profil verilerinizi geri alabilirsiniz.

Silinmiş Facebook mesajlarını kurtarma

Adım 1: Her şeyden önce, Facebook giriş sayfası açın ve hesap bilgilerinizle Facebook’ta oturum açın.

facebook mesajları

silinmiş facebook mesajları

Adım 2: Artık Facebook’un sağ üst köşesindeki “Aşağı Üçgen” düğmesine tıklamanız gerekir; daha sonra işlem için “Ayarlar” seçeneğini seçmeniz gerekir.

Adım 3: “Genel Ayarlar Sayfası” nda, “Facebook’taki verilerinizin bir kopyasını indir” bağlantısını görebilirsiniz. Yalnızca tıklamanız gerekir.

Adım 4: Şimdi bir sonraki sayfadasınız. Burada “Arşivi İndir” düğmesini göreceksiniz. Yani üzerinde tıklamanız gerekir.

Adım 5: İndir düğmesini tıkladıktan sonra, Facebook, sonraki işlemler için Facebook profilinizin şifresini girmek için yeni açılır pencere açar.

Adım 6: Facebook hesap şifrenizi girdikten sonra “gönderme” düğmesine tıklayın. Bu işlemi tamamladıktan sonra Facebook size kayıtlı e-posta adresinize bir indirme bağlantısı gönderdi.

Adım 7: Şimdi E-posta adresinizi açın, İşte Facebook verilerinizi indirmek için bir indirme bağlantısı bulunan Facebook’tan yeni bir posta göreceksiniz.

Bilgisayarınızda indirilen sıkıştırılmış zip dosyanız olacak. Görüntülemek için bu zip dosyasını çıkarmalısınız. Ayıklandıktan sonra, ayıklanan dosyadan HTML dosyasını açmanız gerekir. Böylece tarayıcı penceresi açılacak ve orada Facebook hesap verilerinizi bulabileceksiniz.

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz