Ana sayfa Pratik Bilgiler Ek İş Fikirleri

Sihirli Sabunlar

194
0
Evde dekoratif sabunlar yaparak para kazanablirsiniz

Dekoratif sabunlar yaparak para kazanma şimdilerde çok yaygın. Bir sabun ve kokulu taş kalıpları satılmakta. Bu kalıplara renk renk dekoratif sabunlar yapan özellikle ev hanımları kendilerine bir kazanç kapısı yaratmış. Eviniz de mutfağınız da yaratıcılığınızı göstererek para kazanabileceğiniz bu sabunları yapmak çok ta kolay değil. Evde sabun yapımı zahmetli bir ama çok sipariş alırsanız bu zahmete değecektir.

Sabun yapımı

Özel gün ve mevlitler için sabun

Evde sabun yapımı düşününce kullanılan malzeme olarak aklınıza zeytinyağı, çiçek yağı, kostik gelmesin. Bu dekoratif sabunları yapmak için öncelikle silikon kalıplara ihtiyacınız var. Farkınızı ortaya en ilginç silikon kalıplara sahip olursanız koyabilirsiniz.  Sonrasında sabun bazı, sabun boyası ve kokulu olması için esanslar edinmeniz gerekiyor. Sabun yapımının her aşamasını siz yönetirsiniz.

Eğer malzemelerin oranlarını tutturamazsanız sonuç hüsran olabilir. Yaptığınız dekoratif sabunlar çok yerde kullanılıyor. Ancak en fazla bebek mevlütlerinde anneler gelenlere dağıtmak için bu cazibeli hoş ve güzel kokulu sabunları tercih ediyor.

Renkli ve kokulu sabunlar

Bebek mevlitlerine sabun yaparak iyi para kazanabilirsiniz. Çünkü sabunları tane fiyatından vererek, çok sayıda sabun yapıp satabilirsiniz. En süslü kutuların içine koyup kurdale ve çiçeklerle süsleyerek sabunlarınızı daha cazibeli hale getirip fiyatı arttırabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz