Ana sayfa Yaşam Kültür

Sihirbazlar Çetesi 2

281
0
Sihirbazlar Çetesi 2

Kuşku yok ki Sihirbazlar Çetesi 2 filmi 2016 yılının en iyi filmlerinden biri. Filmin yönetmeni Jon M. Chu. Başrol oyuncuları ise Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo ve Woody Harrelson.

Bir Amerikan yapımı olan film gerilim ve komediyi aynı anda sunuyor. İzleyiciyi şaşırtan ama aynı zamanda zeka oyunları oynayan film müthiş bir aksiyon filmi.

Sihirbazlar Çetesi Filminin Detayları

Sihirbazlar Çetesi 2 filminin detayları aslında ilkinden çok farklı değil. İlk filmin devamı niteliğindeki filmde atlılar, grubuna yeni katılan üyeleri Lula ile birlikte yeni gösterilerini ortaya koymak için hazırlanırlar.

Fakat gruba yeni katılan bir kişi daha var. FBI özel ajanı Dylan Rhodes. Fakat nasıl oluyorsa Rhodes ifşa oluyor ve tüm plan geri tepiyor. İtibarlarını geri kazanmak için atlıların yeni bir plan yapması gerekiyor, bakalım planları ne? İllüzyon, intikam ve soygun planı üzerine kurgulanan film muhteşem bir başyapıt.

Sihirbazlar Çetesi 2 Oyuncuları

Sihirbazlar Çetesi 2 filminin yönetmeni çok iyi bir iş çıkarmış. Sihirbazlar Çetesi Filminin oyuncuları başrol oyuncuları dışında Dave Fanco, Daniel Radcliffe, Morgan Freeman, Lizzy Caplan, Michael Caine. Senaryo Ed Solomon ve beste Brian Tyler’ a ait.

Filmin yapımcıları Bobby Cohen, Alex Kurtzman, Roberto Orci, David Copperfiel ve Karl McMillan. Türkiye’ de müthiş rağbet gören film izlenmeye değer hoş bir kafa karıştırıcı.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz