Ana sayfa Yaşam Eğlence

Romantizm Doruklarda: Sevgililer Günü İçin 22 Hediye Fikri

70
0

Her yıl 14 Şubat gününde kutlanan Sevgililer Günü yaklaşırken; bir mağazanın önünden geçerken asılan indirim yazılarını, her yeri süsleyen kırmızı kalpleri ve sevgilisi olan hemen herkesin içindeki o keyifli heyecanı görüyoruz. Bu yıl Sevgililer Günü’nde yalnızlar treninden çok uzakta, sevgilinizin yanında olacaksanız; ona nasıl bir hediye alacağınıza bir an önce karar vermeniz gerekiyor. Sevgililer Günü, genellikle “gereksiz”, “kapitalist sistemin oyunu”, “para tuzağı” gibi kavramlar ile ifade edilse de, sevdiğinizi mutlu etmenin bir sakıncası yok, değil mi? Bu Sevgililer Günü‘nde sevgilisine nasıl bir hediye alacağına karar veremeyenler için; romantik, eğlenceli ve farklı hediye seçeneklerini sizler için derledik…

Anılarla Dolu Bir Kutu

Sevgilinizi mutlu etmenin pek çok yolu vardır ve bunu gerçekleştirmek için çok büyük paralar harcamanıza gerek yoktur. Birlikte yaptığınız pek çok şey vardır; bu belki gittiğiniz ilk sinema filmi ya da bir konserin bileti, birlikte çektirdiğiniz fotoğraflar, size yazılmış ya da ona yazdığınız bir şiir ve aklınıza gelebilecek pek çok anıyı tek bir kutuda birleştirmeye ne dersiniz? Anılar Kutusu, Sevgililer Günü hediyesi olarak hem ekonomik hem de oldukça değerli bir hediyedir.

Eğlenceli Aktiviteler

14 Şubat gününü, diğer sevgililer gibi sıradan hediyelerle geçirmek istemiyorsanız; yukarıdaki gibi bir hediye seçeneğinin dışında, birlikte eğlenceli bir aktiviteye katılmayı da düşünebilirsiniz. Sevgilinizin en sevdiği sanatçının konserine bilet alabilir, birlikte bir atölyeye katılabilir, lunaparka gidebilir ya da birlikte dalış gibi farklı ve heyecanlı aktiviteleri deneyimleyebilirsiniz.

Pahalı Hediyeler Şart Değil!

Sevgililer Günü, sevgilinize tek taş ya da çok pahalı bir saat almak zorunda olduğunuz bir gün değil. Biraz yaratıcı olarak, bütçenize uygun seçeneklerle aranızdaki romantizmi doruklara çıkarabilirsiniz. Eğer vaktiniz varsa; el emeği hediyeler her zaman daha değerlidir.

Yukarıdaki gibi anı kutusu, fotoğraflarınızla dolu bir fotoğraf albümü, eğlenceli bir duvar panosu, örgü kazak, fotoğrafınızı bastıracağınız bir kupa yada yastık gibi el yapımı, düşünülmüş hediyeler; sizi gerçekten seven bir sevgilinin gözünde çok daha değerli olacaktır.

Aşağıda, Sevgililer Günü’nde sevgilinize alabileceğiniz 20 farklı ve ilgi çekici hediye fikrinin bir galerisini bulabilirsiniz…

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz