Ana sayfa Teknoloji Oyun

Pes 2019 Ne Zaman Çıkacak?

5318
2
Pes 2019 ne zaman çıkacak

Futbol oyunları içinde en iyilerinden hatta direkt en iyisi diyebilirim. KONAMİ geçen versiyonda çok iyi bir performans yakalamış ve pek çok oyuncu kitlesi tarafından beğeni ile karşılanmıştı. Şimdi gözler PES serisinin yeni çıkacak olan versiyonunda yani PES 2019’da.

KONAMİ’nin son yıllarda yakaladığı çıkış ile gerek konsol gerekse PC oyunlarında PES serisi büyük bir çığır açmış durumda. PES 16 ile büyük bir çıkış yakalamasının ardından yeni versiyonlarında da büyük oranda iyileştirmeler ile oyunseverlerin gönlüne taht kurmuş olan KONAMİ Pes 2019 ne zaman çıkacak?

KONAMİ’nin geçmiş oyun tanıtımı ve piyasaya sürme tarihlerini baz aldığımızda genel olarak yıl sonuna doğru Ekim ve Kasım aylarında yeni oyunu piyasaya çıkarmaktadır.

Pes 2019 ne zaman çıkacak? Sorusunun cevabı da böylece 2018 yılının sonlarına doğru yani Ekim-Kasım aralığında olacaktır.

PES 2019 Hakkında

Pes 19 oyununda şuanki PES versiyonlarında olduğundan daha fazla yapay zeka bekliyorum açıkcası. Hali hazırda var olan PES versiyonlarında özellikle son yıllarda gerek yapay zeka gerekse oyuna gerçeklik katma açısından büyük emek verilmiş ve ortaya çıkan ürün futbolseverlerin beğenisini kazanmış durumda, PES 2019’da bu daha da iyileştirilmiş olacak gibi görünüyor.

PES 2019 ‘da Beklediğim Özellikler

-Oyuncuların bireysel yetenekleri baz alınarak yapılan top kontrol ve dokunuş hissinin 2019 yılında daha da üst düzeye çıkartılacak böylece gerçek bir topa vuruş ve dokunuş hissi ortaya çıkacaktır.

-Olmazsa olmazlarından birisi de kalecilerin farklı kurtarma animasyonlarıdır, hemen hemen her versiyonda yeni bir kaleci kurtarma özelliği eklenen PES versiyonlarında yeni çıkacak versiyonda da yine bu özellik üzerinde çalışılacağını düşünmektedyim.

-Oyuncuların ve takımların gerçek hayattaki performansları ve atağa çıkmaları, defans yapmaları gibi özellikler daha da gerçekci hale getirilecek böylece oyun daha gerçekci bir hissiyat ile oynanacaktır.

-Oyuncuların güçleri Optimize edilecek ve oyuncu yetenekleri tekrardan revize edilecektir. Elbette yeni oyuncuların oyuna katılması da en büyük beklenilen yeniliklerden olacaktır.

Şimdilik bunları bekliyorum, bunların dışında pek çok yenilik de yeni PES 19’da bizlerle olacak bakalım daha başka neler neler bizleri yeni versiyonda karşılayacak.

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz