Ana sayfa Yaşam Eğlence

Ozan Akbaba Kimdir?

389
0
Ozan Akbaba

Ozan Akbaba kimdir ve nerelidir soruları sık sorulmaktadır. Oyuncu 9 Haziran 1982 tarihinde doğmuştur. Kendisi ülkemizin Kars ilinde dünyaya gelmiştir. Pek çok dizide ve filmlerde oynayan oyunca aynı zamanda dizi müzikleri de yapmakta ve kliplerde oynamaktadır.

Şu an 334 yaşında olan oyuncu eğitimini de Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimari ve Çevre Tasarımı bölümünü okuyarak tamamlamıştır. Saçları kır olan oyuncunun gözleri kahverengidir.

Ozan Akbaba’nın Hayatı

Ozan Akbabanın hayatı da merak edilenler arasındadır. Oyunculuğa ortaokul yıllarında başlamış olan Ozan Akbaba pek çok seslendirme işlerinde ve reklam filmlerinde de bulunmuştur. Ozan Akbaba 1.80 cm boyundadır ve 70 kilodur. Yengeç burcu olan ünlü oyuncu şu an bekârdır. Ayrıca oyuncu Duygu Paracıkoğlu ile de bir gönül ilişkisi yaşamaktadır.

Ozan Akbaba’nın Oynadığı Dizi Ve Filmler

Ozan Akbaba, Sıla’nın Vaziyetler klibinde oynamıştır bunun yanı sıra Ozan Akbaba, Mutlak Adalet, Krallar Kulübü, Abluka, Kadir ve Kardeşleri, Ammar: Cin Tarikatı, Sürgün İnek, Bumerang, Heksek, Çatallı Katil, Karartma, Emanet, Kötülük, Son Sevişme, Hesaplaşma, Bir Hikayem Var ve Yarım Kalan Mucize isimlerindeki filmlerde oynamıştır.

Ozan Akbaba’nın Oynadığı Diziler

Bunların yanı sıra oyuncu Güldür Güldür, Arka Sokaklar, Poyraz Karayel, Kuzey Güney, Cennetin Sırları ve Kavak Yelleri isimli dizilerde de rol almıştır. Ozan Akbaba diziler ve filmler dışında tiyatro oyunlarında da oynamıştır. Şu an Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli dizide rol alan oyuncu yaşam tarzı ile de halktan büyük beğeniler kazanmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz