Ana sayfa Yaşam

Onun Doğru Kişi Olmadığını Gösteren 8 İşaret

75
0

Çekici, akıllı ve büyüleyici görünüyor. Bir kadın ya da erkekte aradığınız her şey var; ancak bu, birlikte olmanız gerektiği anlamına gelmiyor. Bazı şeyler, kağıt üzerinde iyi görünebilir. Peki, kalbiniz size ne söylüyor? İşte, sizin için “O” mu, yoksa yalnızca gelip geçici biri mi olduğunu anlamanın 8 yolu…

1. Birbirinizin tuhaflıklarını benimsemiyorsunuz. 

Tuhaflıklar, sizi benzersiz kılan şeylerdir. Birlikte olduğunuz kişi, tuhaflıklarınızı sevmeli, onları rahatsız edici bulmamalı. Telefonda şarkı söylediğinizde buna dayanamıyor ya da elbiselerinizi sevmiyorsa, burada bir problem var demektir. İlişkiler mükemmel olmak zorunda değildir. Partnerinizle ilgili her şeyi sevmek zorunda değilsiniz, ancak çoğu şeyi sevmelisiniz. Eğer karşınızdaki kişi sizi her gün rahatsız ediyorsa, ilişkinizi yeniden gözden geçirmelisiniz.

2. Birlikte olmak her zaman eğlenceli değildir. 

Bir buluşma gecenizde evde film izlemeyi mi teklif ediyor? Evde olmaya aldırmazsınız, peki her hafta sonu olursa? Bazen, spontane davranmak ve yeni bir şeyler yapmak istersiniz. İkinizin de giyinip akşam yemeğine çıktığı gerçek bir buluşma gecesi isteyebilirsiniz. Eğer o yalnızca evde olmak istiyorsa, romantik bir şeyler yapmaya istekli olmayan biriyle birliktesiniz demektir.

3. Arkadaşlarınız onu beğenmiyor. 

Tüm arkadaşlarınızın her zaman sevgilinizi beğenmesi gerekmez. Yalnızca arkadaşlarınızın söylediklerine göre hareket etmeniz gerektiğini söylemiyoruz; ancak onları da dinlemelisiniz. Çünkü, onlar sizi çok iyi tanıyor. Erkek arkadaşınızı sevmedilerse, muhtemelen bunun bir nedeni vardır.

4. Hayatınıza bir katkı sağlamıyor. 

Sevgiliniz, sizi daha iyi bir insan gibi hissettirmeli. Eğer yapamıyorsa, birlikte olmanızın anlamı nedir? Sizi sürekli eleştiren ve size yardımı olmayan tavsiyeler veren biriyle birlikte olmayın. Sizin en büyük destekçiniz ve herkesten daha çok güvendiğiniz kişi olmalı. Eğer hayatınıza katkı sağlayamıyorsa, bunu yapan bir kişiyle birlikte olmalısınız.

5. Karakterleriniz çok farklı. 

Size çok benzeyen biriyle sevgili olmak yerine, karşıt kutupların uyumunu istiyor olabilirsiniz; ancak burada denge önemlidir. O evde olmaktan, siz ise mümkün olduğunca açık havada olmaktan hoşlanıyor olabilirsiniz. Bir orta yol bulabiliyorsanız, farklı karakterler iyidir. Ancak, karşı taraf uzlaşma konusunda istekli olmayabilir, bu noktada kendinize sadık kalmalı unutmayın. Sonuçta, bu sizin hayatınız!

6. Başkalarına bir şeyler hissedebiliyorsunuz. 

Diğer insanlar da size çekici gelebilir, bu normaldir ve sizin bir sahtekar olduğunuz anlamına gelmez. Ancak, ayrılma fikri aklınıza geldiğinde, ondan ayrı kalmak sizi korkutuyor olmalı.

7. Onunla bir hayat fikri sıkıcı gelir. 

Onunla bir hayat düşündüğünüzde bu sizi heyecanlandırmıyor mu? Kötü biri olduğunu düşünmeyin, o iyi olabilir, ancak bu; sizin için doğru kişi olduğu anlamına gelmez. Sizi gerçekten mutlu etmiyor olabilir. Belki de, ilişki yaşadığınız bir arkadaş olabilir. Bu noktada, kendinize karşı dürüst olmanız önemlidir, böylece, bu ilişkide daha fazla vakit kaybetmezsiniz. Her ikiniz de, sizin için daha heyecan verici biriyle birlikte olmayı hak ediyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz