Ana sayfa Videolar Müzik

Musikmesse Fuarı Ziyaretçilerini Ağırlıyor

115
0
2018 Musikmesse Fuar tarihi belli oldu

Müzik enstrümanı ve ekipmanı ile profesyonel olarak gerçekleştirilen ses sektörü alanında dünyanın en büyük fuarlarından biri olarak kabul edilen Musikmesse ziyaretçilerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Almanya’nın Frankfurt kentinde düzenlenen Musikmesse fuarı yoğun bir ilgiyle karşı karşıya kaldı. Bu fuarda sahne ve müzik sektörünün teknolojide ulaşmış olduğu son nokta ve beklentiler müzik severlere tanıtılıyor.

Musikmesse fuarını müzik severler büyük bir merakla bekledi. Fuara bu yıl 65 bin müzik severin katılması bekleniyor.

Oldukça ilgi çekici ve öğretici bir fuar olan Musikmesse fuarı sayesinde müzik teknolojisinin ne kadar geliştiği ve hangi alanlarda başarı sağladığı ortaya koyuluyor.

Musikmesse Fuarı Büyük Dikkat Çekti

Musikmesse fuarından bir görüntü

Müzik enstrümanlarının yoğun bir şekilde yer aldığı fuarda 30 binden fazla müzik aleti bulunduğu açıklandı. 7 ayrı büyük salonla bu müzik aletlerinin sergilenmesi sağlanıyor. Birçok müzik firmasının katıldığı fuar tam bir enstrüman cümbüşü yaşatıyor.

Dünya genelinde 103 müzik firmasının katılmış odluğu fuar müzik severlerin ilgisi karşısında şaşkınlık yaşadı. Türkiye’den de 12 müzik firması fuarda yer alıyor.

Türk Müzik Kültürü De Tanıtılıyor

Müzik fuarı kapsamında 12 müzik firması Türkiye’yi temsil etmek amacıyla fuara katıldı. El yapımı Türk zillerinin tanıtıldığı ve geleneksel Türk müzik aletlerinin müzik severlere gösterime sunulduğu fuar ülkemiz açısından da büyük önem taşıyor. Bireysel eğilimler dikkate alınarak fuar şekillendiriliyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz