Ana sayfa Gündem Magazin

Mavi McQueen Manto

119
0
Kate Middleton ve Alexander McQueen imzalı mantosu

Prens William ve eşi Cambridge Düşesi Kate Middleton 19 günlük Kraliyet Turu’nu tamamladı.

Kraliyet Turu esnasında Cambridge Düşesi Kate Middleton giydiği kıyafetler ile asaletini ve zarifliğini bir kez daha gözler önüne serdi.

Kate Middleton, Kraliyet Turu’nun ilk gününden son gününe kadar giydiği kıyafetler ve sergilediği tavırlar ile göz doldurdu.

Kraliyet Turu’nun en dikkat çeken kıyafetlerinden biri ise Alexander McQueen etiketi taşıyan mavi renkli göz alıcı manto oldu. Mavi McQueen Manto, Kate Middleton tarafından daha önce askeri bir etkinlikte giyilmişti. Middleton, askeri tarzından dolayı ve etkinliğin Kraliyet Hava Kuvvetleri ile ilgili olmasından dolayı olacak ki Mavi McQueen Manto tercihini yeniledi. Düşes, mantosunu RupertSanderson imzalı oldukça sade ve şık olan ayakkabıları ile tamamladı.

Kate Middleton Kraliyet Turu Kıyafetleri ve Fiyatları

 1. Gün: Cambridge Düşesi, Tur’un ilk gününde başarılı tasarımcı CatherineWalker imzalı kırmızı militer mantosu ile göz doldurdu. Middleton tarafından giyilen mantonun fiyatı ise 2521 Dolar.
 2. Gün: Tur’un ikinci günü Midlleton sade bir seçim yaparak ToryBurch tasarımlı bir elbise tercih etti. Elbisenin fiyatı ise 340 Dolar.
 3. Gün: Kate Middleton, Kraliyet Turu’nun üçüncü gününde mavi renkli Alexander McQueen mantosu giydi. Mantonun askeri bir tarzı olması ve şıklığı dikkat çekti. Mantonun fiyatı ise 2639 Dolar.
 4. Gün: Tur’un dördüncü gününde oldukça sade bir görüntü sergileyen Düşes Zara blazer ceket, J-BrandSkinny Jean pantolonu ile 442 Dolarlık bir kıyafet giydi.
 5. Gün: Düşe’in tercih ettiği yeşil renkli mantosu oldukça şıktı. Mantonun fiyatı ise 2961 Dolar.
 6. Gün: EmiliaWickstead tasarımlı mavi pileli elbise Düşes üzerinde hayli güzel duruyordu. Elbisenin fiyatı ise 2013 Dolar.
 7. Gün: Kriket maçı sırasında giydiği LuisaSpagnoli tasarımı kırmızı ceket ve eteğin fiyatı ise 830 Dolar.
 8. Gün: Rebecca Taylor imzası taşıyon tayyörün fiyatı 1080 Dolar
 9. Gün: Avustralya Turu’nun ilk gününde Düşes’in giydiği sarı RoksandaIlicnic tasarımı elbise ise 1595 Dolar.
 10. Gün: Kate Middleton’ın tercih ettiği DianevonFurstenberg tasarımlı elbisesi 325 Dolar.
 11. Gün: Sahil etkinliği sırasında Avustalyalı tasarımcı Zimmermann imzalı elbisesi ile göz dolduran Middleton neşeli halleri ile sempati topladı. Elbisenin fiyatı ise 495 Dolar.
 12. Gün: Kraliyet Turu sırasında dikkat çeken elbiselerden birisi de LK Bennett tasarımı olan mavi çiçekli elbise oldu. Elbisenin fiyatı ise 411 Dolar.
 13. Gün: Düşes’in bir diğer mantosu ise yine Alexander McQueen imzalı uçuk gri renkli manto oldu. Mantonun fiyatı ise 2639 Dolar.
 14. Gün: Bir diğer RoksandaIlinic imzalı elbisenin fiyatı ise 998 Dolar.
 15. Gün: Oldukça sade bir tasarıma sahip olan Hobbs tasarımlı elbisenin fiyatı yalnızda 58 Dolar.
 16. Gün: Düşes’inCatherineWalker imzası taşıyan bir diğer kyafeti ise yeşil renkli mantosu oldu. Mantonun fiyatı 797 Dolar.
 17. Gün: Amerikan tasarımcı LelaRose imzası taşıyan elbisenin fiyatı 1295 Dolar.
 18. Gün: Alexander McQueen tasarımı olan bluz ve etek 1012 Dolar.
 19. Gün: Kraliyet Turu’nun son gününde Kate Middleton, Michael Kors tasarımlı bir manto giydi. Gri renkli bu mantonun fiyatı ise 2995 Dolar.

 

Kate Middleton, Kraliyet Turu sırasında toplamda 65 Bin Dolarlık kıyafet giymiş oldu.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz