Ana sayfa Kadın Güzellik

Makyajın Gücünü Gösteren 7 Makyaj Uygulaması

286
0

Makyaj, kendinizi ifade etmenin bir yolu ve bir kelime kullanmadan dünyayı hissettiğiniz şekilde göstermeye yardımcı olabilir. Makyaj ile; kendinize taze ve doğal bir görünüm verebilir ya da takma kirpikler ve dolgun dudaklar ile harika görünebilirsiniz. Makyaj, bir kadının en iyi arkadaşlarından biridir ve bir kadın görüntüsünü değiştirmek için makyajı tercih ettiğinde, bitiş anı çoğu zaman şaşırtıcı olabilir. Bazen, makyaj uygulaması sonrasında tamamen farklı bir insan gibi görünebilirsiniz. Bu yazıda, öncesi-sonrası halleri ile makyajın gücünü gösteren 7 makyaj uygulaması örneğini listeledik…

Makyaj, eğlenmek için kullanabileceğiniz iyi bir araçtır, ancak aynı zamanda pek çok kadına güzellik konusunda yardımcı da olabilir. Makyaj, cildiniz ile kendinizi güvende hissetmenin bir yoludur. Bu fotoğrafta yer alan Shalom Nchom; dokuz yaşındayken yüzüne sıcak yağ gelen bir kadın. O da, kendini değiştirmenin bir yolu olarak makyaja başvurdu. O artık, YouTube kanalında yaklaşık 400.000 abone ile, bir kişinin yüzünün en güzel bölümlerini vurgulamaya yardımcı olan inanılmaz makyaj eğitimleri yayınlayarak kendi cildinde rahatsızlık duyabilecek başkalarına ilham kaynağı oluyor.

YouTube kanalında 3 milyondan fazla abonesi olan Christen Dominique, makyaj ile değişmeyi başaran isimlerden.

Yaşlandıkça makyaj uygulamalarından kaçınmanız gerektiğini düşünen var mı? Monique Parent, yaşın makyajın gücü ile ilgisi olmadığını kanıtlıyor. 100 binin üzerinde abonesi ile sahip olduğu Youtube kanalında, düzenli olarak makyaj videoları paylaşıyor.

Bir gecede aniden ortaya çıkan sivilce ile hemen hepimiz karşılaştık. Akne izleri ile mücadele edenler, daha da kötü hissedebilir. Neyse ki, aynı şeylerle mücadele eden sayısız insan ve bu insanlardan bazıları, bu konuda bir şeyler yapıyor. Youtube kanalında makyajsız hallerini paylaşan Em Ford, makyaj uygulamaları ile şaşırtmayı başarıyor.

Ünlü Sanatçı Makyajı

Makyaj yapanların kendilerini ünlülere dönüştüklerini her gördüğümde şaşırıyorum. Bana sorarsanız, başkasına benzemeyi nasıl başaracağını bilmek oldukça gizemli. Makyajın gücü, doğru malzemeler ve doğru insan ile her şey mümkün olabiliyor. Promise Phan, burada Jennifer Lopez’e benzemek konusunda oldukça başarılı olmuş görünüyor.

Ciltte kızarıklık ya da çil olduğunda makyaj yapmak bazen zor olabilir. Makyaj uzmanı Lisa Eldridge, yüzündeki kırmızılıkları gizlemek isteyen kadınlara yardımcı olacak makyaj uygulamaları yapıyor.

Seksi Kırmızı Dudaklar

Bana sorarsanız; cesur kırmızı dudaklardan ve harika çekilmiş bir eyeliner’dan daha seksi bir şey yok. 1950’li yılların pin-up modelini çağrıştıran bu makyajı elde etmek ise her zaman o kadar kolay olmuyor. Youtube’da ünlü olan NikkieTutorials, bu görünüme sahip olabilmenin yollarını kendi kanalında paylaşıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz