Ana sayfa Kültür Sinema

Kurtuluş Günü Yeni Tehdit

144
0

Kurtuluş Günü Yeni Tehdit filmi evinizin rahatlığında seyretmeniz gereken bir film. Çünkü film sürükleyici ve mantık gerektiren bölümleri var. 1996 yapımı Ronald Emmerich imzalı filmin konusu yine uzaylı dostlarımız. Yirmi yıl önce dünyayı istila etmeye gelen uzaylıları alt etmiş geldikleri gezegene geri yollamıştık. Ama şimdi tekrar yeni nesil olarak dünyamızı istila etmek için planlar yapmaya başladılar. Bakalım onları kim nasıl durduracak. Kurtuluş Günü Yeni Tehdit  iyi bir bilim kurgu filmi. 1996 yılında Oscar Ödülüne layık görülen bu Amerikan yapımı filmin yönetmeni oldukça hayalperest ve bunu filme harika bir şekilde yansıtmış.

Kurtuluş Günü Yeni Filminin Tehdit Ayrıntısı

Kurtuluş Günü Yeni Tehdit Filminin hikayesi aşikar olduğumuz dünyayı uzaylılardan kurtarma operasyonu. Vivica A. Fox ve Jeff Goldblum 1996 yılında yapılan ilk filmdeki rolleri için geri döndüler. Ama geri kalan tüm oyuncular değişti. Nede olsa acemi dünya kurtarıcılara yol gösterecek deneyimli kahramanlara ihtiyaç var. İlk filmin devam halkası olan Yeni Tehdit filmi uzaylıların dünyayı istila etmek için gelmesi ile başlıyor. Dünya bir kez daha yok olmaya mahkûm ediliyor.

Yeni Tehdit Filminin Oyuncuları

Kurtuluş Günü Yeni Tehdit filmi oyuncuları

Kurtuluş günü Yeni Tehdit Filminin başrol oyuncuları Liam Hemsworth, Jeff Golblum ve Bill Pulman paylaşıyor. Diğer oyuncular Jessie Usher, Maika Monroe, Vivica A. Fox, Sela Ward ve William Fichtner. Senaristler James A. Woods, Nicolas Wright, Ronald Emmirich, Dean Devlin ve James Vanderblit.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz