Ana sayfa Yaşam Kadın

Kombinlere Hayat Katan Neon Renk Modası

621
0
Neon renklerle yapılan kombinler

Neon renk dediğimiz daha çok bildiğimiz adı ile fosforlu renklerdir. Ünlü isimlerin yavaş yavaş normal yaşantılarında kullanmalarıyla bir sokak modası haline gelen neon renk kullanımı hala etki alanını büyütmektedir. Geçtiğimiz sene sadece birkaç markanın tasarımlarında yer alan neon renkleri şuan her markanın tasarımlarında görmek mümkün.

4 Mevsim Neon Renkler

Erkek modası ve neon renkler

Artık herhangi bir mevsim ayrımı olmadan, 4 mevsimde de bu renkler rahatlıkla kullanabileceğimiz neon renklerin yaz aylarında kullanılması kişilere, yazlık kıyafet ve aksesuarlara ayrı bir hava katacaktır. Pantolonlarda, eteklerde, elbiselerde, şortlarda, bikinilerde, mayolarda, ayakkabılarda, sandaletlerde, ojelerde, atkı ve berelerde kısacası her tür aksesuar ve kıyafetlerde vazgeçilmez bir renk haline gelmiştir.

Neon Kıyafet Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Neon aksesuarlarla havanız değişsin

Neon renkleri kullanırken oldukça dikkatli olunması gerektiği de gözden kaçmamalıdır. Baştan ayağa neon renklere bürünmek oldukça boğucu ve göz yorucu bir görünüme girmenize sebep olacaktır. Bu nedenle neon renklerle normal renkleri bir arada kullanmayı denemelisiniz.

Fakat dikkat çekmeyi ve farklı olmayı seven kişiler için aynı şeyler geçerli değil tabii. Bu kişiler için baştan ayağa neon renklere bürünmek, kendi tarzlarını yansıtmaları açısından oldukça büyük avantaj.

Neon Makyaj

Makyajda kullanılan neon renk çeşitleri

İddialı olmayı ve cesur görünmeyi seven kişiler için neon renkler ile yapılan kombinler oldukça amacına ulaşmış bir trend olacaktır. Hatta sadece kıyafetlerde ve aksesuarlarda neon renk kullanmak ile kalmayıp makyajlarınızda da neon renk kullanabilirsiniz. Böylece ufak dokunuşlar ile daha canlı bir görünüme sahip olabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz