Ana sayfa Yaşam Dekorasyon

Keçe İle Dekorasyon Fikirleri

777
0

Artık marifetli bayanlar keçeden oldukça farklı bir dünyanın kapılarını aralıyor. Renk renk birbirinden güzel keçeler ile şaheserler yaratan marifetli parmaklar ev dekorasyonunda da inanılmaz ayrıntılar ile görsel bir şölen yaşatıyor.

Dekorasyon amaçlı kullanılan keçelerin maliyetleri hem çok düşük hem de çıkan iş oldukça güzel. Aynı zamanda satışı da yapılan ürünler ile keçe tutkunu alışveriş severler oldukça memnun kalıyorlar.

Keçeden süs nasıl yapılır diye merak ediyorsanız o halde yazımızı okuyabilirsiniz. Biraz keçe, makas, iğne iplik ve yapıştırıcıların yanı sıra olmazsa olmaz olan ve bu işin sırrı olan el becerisi ile sizler de evinizde farklı dokunuşlara imza atabilirsiniz.

Keçeden Oda Kapı Süsü Yapımı

Öncelikle hangi odaya kapı süsü yapılacaksa mutlak suretle o odanın konseptine ve renklerine uygun keçeler seçilmelidir. Bu sayede daha odanın kapısı açılmadan, gelen konuklar oda hakkında bu kapı süsü ile izlenime kavuşabilecektir.

Keçeden kapı süsü yapımı oldukça kolay ve bir o kadar da az maliyetlidir. Bu nedenle de çoğu bayan evde keçeden kendi kapı süslerini yapmakta ve el marifetlerini paraya çevirmek için ayrıca satış da yapmaktadır. En çok da bebek odası için yapılan keçeden bebek odası kapı süsü için birbirinden farklı konseptlerde seçenekler bulunmaktadır.

Dekorasyonun olmazsa olmazlarından olan kapı süsleri ile çocuklarınızın odalarını süsleyebilir ve birbirinden farklı kapı süslerine sahip olabilirsiniz. Kız odası erkek odası veya her ikisi için de ortak kullanılabilecek modeller seçilerek kolay bir şekilde şablon çıkartabilir bu sayede oldukça güzel kapı süslerine sahip olabilirsiniz.

Hem siz hem çocuğunuz hem de gelen misafirler bu kapı süslerine bayılacak. Renk renk keçeler ile yapılan kapı süslerine çocuklarınızın isimlerini yazabilir ve bu sayede onların kendilerini değerli hissetmelerini sağlayabilirsiniz.

Keçeden Hoş Geldiniz Süsü Yapımı

Keçe kapı süsleri sadece ev içinde değil aynı zamanda daire kapısı dışında da kullanılabilir. Böylelikle gelen misafirleriniz için de hoş bir karşılama sağlamış olabilirsiniz.

Gelen konuklarınıza kendi elleriniz ile tasarladığınız kapı süsleri ile hoş geldiniz diyebilirsiniz. Özellikle de son dönemlerde dekorasyon konusunda oldukça kullanılan bu model ile sizler de esprili bir dille ailenizi kapınıza yansıtabileceksiniz.

Dekor konusunda oldukça işinize yarayacak olan keçe ile hayal gücünüzün sınırlarını zorlayın. Bu sayede birbirinden güzel kapı süsleri modelleri ile ilgi çekebilirsiniz. Kâğıtlarınızda evinizi yansıtabilir ve bu sayede de kişilik ve karakterinizi bu kapı süslerinden belli edebilirsiniz. Renkli ve çocuksu bir ruh hali içindeyseniz canlı renkler kullanarak evinizin enerjisini dışa vurabilirsiniz. Ayrıca eve her geldiğinizde bu renkli, sevimli kapı süsünü görüp mutlu olabilir ve gülümseyebilirsiniz. Kendinizi şımartın ve evinizin renklerini herkese gösterin. Keçe fiyatları oldukça uygun maliyetler ile piyasada satılmaktadır ve tek bir keçe ile birbirinden farklı çalışmalar yapabilirsiniz.

Keçe İle Amerikan Servisi Yapımı

Rengârenk keçeler sofralarınıza geliyor ve sofralarınızı şenlendiriyor. Amerikan servislerinizi artık evinizde kendiniz yapabilir ve yemek takımlarınıza uygun renklerde uygulayabilirsiniz.

Keçeden Amerikan servisleri sadece yemek esnasında değil aynı zamanda masanızın üzerinde dekoratif olarak da kullanabilirsiniz. Kullanacağınız keçeler Amerikan servise dönüşürken oldukça mutlu olacaksınız ve kendi el emeğiniz ile ev dekorasyonuna katkıda bulunmuş olacaksınız.

Keçelerin renkli dünyası masalarınızda dans edecek ve konuklarınız bu görselliğe bayılacak. Artık kumaş Amerikan servisler yerine keçe Amerikan servisler kullanılmaya başlandı. Bu moda akımı git gide yaygınlaştı ve adeta bir iş sahası haline geldi.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz