Ana sayfa Kadın Güzellik

Kaş Kaldırma Operasyonu Fiyatları Ne Kadardır?

3262
0
Kaş Kaldırma estetiği

Yüzümüzün en karakteristik ve en özel yeri kaşlarımızdır. Bu açıdan düşünüldüğünde bayanların kaş yapılarının estetik bir görünümde olması büyük önem taşımaktadır. Bayanların ergenlik dönemlerinden itibaren yanlış kaş aldırma işlemlerine maruz kalması ile kaşlar belli bir süre sonra küsmektedir. Bununla birlikte yüz derisinin sarkması oluşmaktadır. Kaş kaldırma operasyonu düşmüş kaşların yüz görünümünü olumsuz etkilemesinden dolayı oldukça önem taşır. Kaş kaldırma ameliyat şeklinde belirtilmekte her zaman genel anestezi kullanılmamaktadır. Kişinin talebi üzerine veya hekimin önerisine göre gene veya lokal anestezi uygulanmaktadır. Bu seçim konusunda doktorunuza güvenebilirsiniz.

Kaş Kaldırma Yöntem Seçimleri

Kaş kaldırma yöntemleri seçilirken kaşın durumu, deformasyon boyutu, hastanın yaşı belirlenmektedir. Kaş kaldırma yöntemleri botoks, endoskopik, askılama, germe ve şakak bölgesinden kaldırma yöntemleri bulunmaktadır. Bazen hastanın durumuna göre sadece kaş estetiği yeterli olmaktadır. Bu yöntemlerin hangisinin yapılacağına uzman hekiminiz karar vermektedir. Size ayrıntılı olarak gereken bilgileri sunmaktadır.

Kaş Kaldırma Operasyonu

Kaşlar yüzün en önemli alanıdır. Mimiklerinizi doğru kullanabilmeniz ve yüz estetiğinizin anlam kazanabilmesi için son derece önemlidir. Fakat her şeyin bir sonu olduğu gibi kaşlarımızın görünümü de belli bir süre sonra bozulacaktır. Yaşlanmanın beraberinde getirdiği değişikliklerden birisi kaşların bulunduğu derinin sarkmasıdır. Kaş kaldırma ameliyatı bu nedenle günümüzde en çok kullanılan yöntemlerden birisidir. Bayanlar yüzleri konusunda oldukça hassastır. Bu en doğal haklarıdır. Bu uygulamalar estetik operasyonlar arasında en yaygın kullanılmakta olan girişimlerdir. Kaş kaldırma fiyatları en çok merak edilen hususlar arasındadır. Fakat beklenenin aksinden daha uygun fiyatlar ile yapılmaktadır.

Kaş Kaldırma Operasyonu Sonrası

Kaş kaldırma ameliyatları genel veya lokal anestezi altında yaklaşık olarak bir saat sürmektedir. Ameliyat sonrasında hastanın bir ile iki gün dinlenmesi yeterlidir. Kaş kaldırma operasyonu yaptıranlar ameliyatın uygulandığı bölgede küçük şişlik ve morluk ile karşılaştığında panik yapmamalı son derece normaldir. Çünkü morluklar kısa süre sonra geçiyor. Ameliyat ağrılı olmamakla birlikte sadece birkaç gün başınızı dik tutmaya özen göstermelisiniz. Havlu içerisine koymuş olduğunuz buzu ameliyat bölgesine uygulamanızda fayda vardır. Ameliyatta uygulanan saçlı deriye metal dikişler 7 gün sonrasında alınmaktadır.

Kaş Kaldırma Operasyonu Fiyatları

Kaşların yüz çevreniz açısından oldukça önemli olması nedeniyle belli bir yaş sonrasında meydana gelen sarkmalardan kurtulmak isteyebilirsiniz. Günümüzde yüzlerce kişinin bu operasyonu yaptırdığı ve son derece memnun olduğunu biliyoruz. Kaş kaldırma operasyonu fiyatları bütçenizi sarsmayacak şekillerde uygulanmaktadır. Kaşın biçimine, uygulanacak tekniklere ve alınacak anesteziye göre belirlenmektedir. Operasyonu yapacak olan cerrah uzmanını dikkatli seçmeniz gerekiyor. Piyasa altında fiyat belirten firmaların yaptıkları işler konusunda emin olamazsınız. Bu nedenle seçimlerinizi fiyatlara göre değil kaliteye göre yapmanız sağlığınız açısından oldukça önemlidir. Bu operasyonun ücretini SGK karşılamamaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz