Ana sayfa Videolar Anlatım

iTunes ile iPhone Telefona Müzik Atma Yöntemleri

1750
0
itunes müzik atma

ITunes’dan müzik atmanın hilesini öğrenirseniz, bu oldukça kolay bir iştir ve kısa sürede müzik atma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Müzik parçalarını iTunes’dan kopyalayabilmemizin birkaç yolu var olsa da, burada yapılacak en kolay yolu sizlere anlatacağız.

Sürükle ve Bırak Yöntemiyle iTunes’dan iPhone’a Müzik Atma

Bu, iTunes’tan iPhone cihazınıza müzik atmanın en kolay yollarından biridir; çünkü, günlük bazda yaptığımız bilgisayar etkileşimlerine biraz benzemektedir. Bu yöntem, oynatma listesi senkronizasyon yöntemine benzemez. Çalma listesi senkronizasyon yönteminde, iTunes’unuzda iPhone’unuzla senkronizasyon yapmak için bir müzik çalma listesi oluşturacaksınız. ITunes’dan iPhone’a müzik kopyalamak için sürükleyip bırakma yönteminde, müziği yönetmek ve şarkıyı tek tek kopyalamak zorunda kalacaksınız. Sürükle ve bırak yöntemi, iPhone’un tüm sürümleri ile çalışır.

Sürükle ve Bırak Yöntemiyle iTunes’dan iPhone’a Müzik kopyalama adımları

İlk adım, iPhone’unuzu USB kablosunu kullanarak iTunes’la bilgisayarınıza bağlamaktır.

Bilgisayarınıza bağlandıktan sonra, iTunes’u başlatmanız gerekir.

Şimdi cep telefonunuzdaki iTunes uygulamasından iPhone’u seçin. Şimdi “Özet” e gidin ve daha sonra aşağı kaydırarak “Seçenekler” i seçin.

“Müzik ve videoları manuel olarak yönet” seçeneğini kontrol edin. Seçeneği işaretledikten sonra, DONE düğmesine tıklayın.

Artık iTunes müzik listesine geri dönmeniz ve “Müziğim” bölümüne geçmeniz gerekiyor.

Sonra, iTunes’dan iPhone’a müzik kopyalamak için, iTunes’dan iPhone cihazınıza kopyalamak istediğiniz şarkıyı seçin. Şarkıyı seçtikten sonra, şarkıyı kenar çubuğunun üzerine sürüklemeniz yeterlidir. Artık müziği iPhone’a kopyalama işlemine başlayacak.

ITunes’dan iPhone cihazınıza istediğiniz tüm şarkıları kopyalayana kadar işlemi tekrarlayın.

USB’yi iPhone’tan ve bilgisayardan çıkarıp iPhone’u çıkarın.

Artık seçtiğiniz müziği iTunes’dan iPhone cihazınıza başarılı bir şekilde kopyaladınız.

Wi-Fi aktarımını etkinleştirdiyseniz, iTunes’dan Wi-Fi aktarımını kullanarak iPhone’a müzik kopyalayabilirsiniz. Bir USB kablosu kullanarak müzik dosyalarını aktarmaktan daha hızlıdır. Wi-Fi aktarımı, birçok kişi tarafından yapılan bir USB aktarımından daha güvenilir olarak kabul edilir.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz