Ana sayfa Teknoloji Mobil

İsimden Ücretsiz Telefon Numarası Sorgulama, Bulma, Öğrenme

65240
13

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom ve diğer operatörler için legal ve resmi yollardan isimden numara sorgulama, öğrenme, bulma hizmeti sayesinde sadece isim soyisim gibi bilgileri bilmeniz durumunda nasıl numarasını öğrenebileceğinizi bu yazımızdan öğrenebilirsiniz.

BU SAYFA KİŞİLERİN İZNİ OLMADAN NUMARA SORGULAMA HİZMETİ SUNMAMAKTADIR. SADECE YASAL YOLLARDAN NASIL TELEFON NUMARASININ KİME AİT OLDUĞU BULABİLECEĞİNİZİ GÖSTERİR BİLGİLER VERMEKTEDİR.

Bir çok farklı sebepten dolayı numarasını öğrenme ihtiyacı duyduğumuz kişilerin isim, soyisim yada yaşadığı yer gibi bilgilerini biliyorsak numarasının nasıl öğrenebileceğini size anlatacağımız isimden numara sorgulama hizmeti ile kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Turkcell, VodafoneTürk Telekom gibi operatörlerler için isimden numara bulma hizmetini kullanmak için karşımızdaki kişinin numarasının görünür olması gerekmektedir. Bir çok vatandaş zaten numarasını gizlemeden bu gibi hizmetler için kullanılabilir kılmaktadır.

İSİMDEN NUMARA SORGULAMA

Türk Telekom isimden numara öğrenmek için yepyeni bir uygulama geliştirdi. Aşağı bağlantı adresinden ulaşabileceğiniz ve Turkcell, Avea, Vodafone gibi büyük operatörlerin yanında Bimcell, Petrol Ofisi PoCell, PTTCell gibi servis sağlayıcılara bağlı olan numaraları da ücretsiz olarak kapsamlı bir arama sonucunda kolaylıkla öğrenebilmektesiniz. Sizden bu işlem için istenilen bilgiler ise gayet basit ve öğrenilebilirdir. Numarasını öğrenmek istediğiniz kişinin adı, soyadı, il bilgisi ve doğrulama kodu alanlarını doldurarak isimden numara sorgulama butonuna basmanız işlemi gerçekleştirmeniz için yeterlidir. Ancak bazı durumlarda aynı ilde birden fazla aynı isim ve soyismi taşıyan vatandaşlar bulunabiliyor. Bu tarz durumlarda ise yine çözüm yolu sunulmuş. Kapsamlı arama kısmına girerek isim, soyisim, il, ilçe, semt , mahalle gibi detaylı bilgiler girilerek bu karmaşıklık kolaylıkla aşılabilir. Türk Telekom tarafından sunulan bu hizmet tamamen ücretsiz ve herkese açık bir hizmettir.

İSİMDEN NUMARA BULMAK için TIKLAYINIZ

Bu konu için dikkat etmeniz gereken şey ise; bedava olarak anlattığımız isimden numara sorgulama işlemini programla, mesajla, android, app store uygulaması ile ya da başka farklı yollar öne sürülerek ücretli bir şekilde yapmaya çalışan şahıslar bulunmaktadır. İnternet sitelerinde yer alan bilgi kirliliklerinden olan bu kişiler sayesine bir çok insan farklı şekilde mağdur olabilir. Bu kişilere itimat etmeyin ve yukarıda anlattığımız ücretsiz olan isimden numara öğrenme yöntemini seçin.

İSİMDEN NUMARA ÖĞRENMEK

Son zamanlarda sık sık televizyonlarda reklamlarını gördüğümüz 118 80 hakkında da bahsetmekte yarar var. 188 80 bilinmeyen numaralar servisi olarak ülkemizde hizmet vermeye başladı. Ancak bu ücretli olan bir uygulamadır. 60 saniye süre boyunca konuşma yaptığınız taktirde sizden tüm operatörler için sabit fiyat olmak üzere 168 kuruş ücret kesintisi yapmaktadır. Yine bu yöntemle de Kıbrıs ya da yurt dışında ikamet eden vatandaşların telefon numarasını isimden öğrenebilirsiniz.

Numaradan İsim Sorgulamak İçin Tıklayın

Yukarıda vermiş olduğumuz bağlantı sayesine sizi arayan numaranın kime ait olduğunu ismini, soyismini ve operatörünü kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Bir diğer sorgulama yapabileceğiniz numara ise 118 81. 118 81 yine Türk Telekom numarası olarak hizmet vermektedir. Bu yöntemle de ücretsiz olarak ev ya da iş telefonu numaralarının kime ait olduğunu bulabilirsiniz. Bu yazımızda isimden numara nasıl bulunur detaylı olarak anlattık. Şayet bu tarz işlemlerle uğraşmak istemiyorsanız, aşağıda bulunan yorum bölümüne numarasını öğrenmek istediğiniz kişinin bilgilerini yazarak bizden numarayı talep edebilirsiniz.

13 YORUMLAR

  1. Adı Seda soyadını hatırlamıyorum Alanya da oturuyor 24 yaşında numarasının son 4 rakamını hatırlayamadım 0543 675 öğrenmek istiyorum

  2. irfan sayarın telefon numarasına ulaşmak istiyorum.
    baba adı /süleyman

    ana adı/ayhan
    nüfusa kayıtlı olduğu yer/giresun,bulancak,burunucu köyü
    doğum yeri/istanbul

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz