Ana sayfa Mobil iOS

IPhone 7 Manuel Yedekleme Nasıl Yapılır?

280
0
iphone 7 manuel yedekleme

El ile yapılan iPhone 7 manuel yedekleme genellikle Wi-Fi veya internet bağlantısı yedekleme kullanmayan kişiler tarafından kullanılır. Bilgisayarı içeren bu yedekleme tekniği, iTunes olarak bilinen bir uygulama kullanılarak gerçekleştirilebilir. Çevrimiçi sunucudaki yedeklemeyi depolayan iCloud’dan tamamen farklıdır. Böyle bir manuel yedekleme yapan bazı kişiler genellikle bilgisayarlarda depolanan verilere nasıl erişileceğini öğrenmek ister. Bunun nedeni, depolanan verilerin yerinin genel olarak bilinmediği gerçeğidir. Bilgisayarın çalıştığı her işletim sistemi, yedek verileri depolamak için farklı konumlar da üretir. Kesinlikle, erişimi kavramak isteyenler için karmaşık bir durumdur. Bu durumda, bilinen iPhone el yedekleme konumu kesinlikle faydalıdır.

iphone 7 yedekleme
iphone 7 yedekleme

Konuya girmeden önce, aslında iTunes uygulamasına sadık kalması uzmanlar tarafından önerilmektedir. Yani, erişilmek istenilen her dosyaya yalnızca iTunes uygulaması aracılığıyla erişilmesi gerektiği söylenebilir. Mantıksal sebep, bazı yedeklenen dosyalar iTunes uygulaması tarafından şifrelenmesidir. Kötü kişilerin değerli dosyalara erişmesini önlemek için tasarlanmıştır. Her iki meşru kullanıcı tarafından keşfedilen ya da bulunmayan iPhone el ile yedekleme konumu şifrelenecek ve onaltılık olarak adlandırılan klasörlerde saklanacaktır.

IPhone 7 Manuel Yedekleme

Mac kullanıcıları için, yedeklenen dosyaların konumu ~ / Library / Application Support / Mobile Sync / Backup / ‘dir.

Windows 8 ve 10 için, bu, yedeklenen dosyalar \ Kullanıcılar \ kullanıcı adı \ Güncelleme \ Dolaşım \ Apple Computer \ Mobile Sync \ Backup’ın adresidir.

Kesinlikle kafa karıştırıcı bir iPhone 7 manuel yedekleme yeri olarak bilinmektedir. Böyle bir şeyden kaçınmak için çözüm, iTunes uygulamasındaki yerini belirlemektir. “C: \ Users \ <Kullanıcı> \ AppData \ Yerel \ Apple Computer \ Mobile Sync \ Yedekleme” “D: \ Yedekleme” gibi basit bir komut satırı gerektiriyor. <Kullanıcı>, kullanıcı adı ile değiştirilmelidir. Bunlar, içine konulan her dosya için yedekleme konumu elde etmenin bazı yollarıdır.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz