Ana sayfa Teknoloji Cihazlar

iPad 5 Mini Özellikleri (Tanıtım)

380
0
iPad 5 mini özellikleri
iPad 5 mini özellikleri

Apple’ın yeni ürünlerini 2016 Eylül ayında piyasaya sürdüğünü hepimiz biliyoruz. Bununla birlikte, bazıları önümüzdeki Mart ayında yeni iPad lansmanını öngörüyor. Sürüm gecikmiş olmasına rağmen, Apple kullanıcıları arasındaki beklenti yüksek olmaya devam ediyor.

İşte yeni iPad 5 Mini Özellikleri ve spekülasyonlarından bazıları.

iPad 5 Mini Özellikleri

IPad Mini 5 ile ilgili en iyi söylentiler ve spekülasyonlar arasında:

Daha ince tasarım

Yeni iPad Mini 5’in diğer modellere göre daha ince olacağına dair spekülasyonlar var. Mevcut iPads’ler zaten 6,1 mm kalınlığında ancak Apple, 5 mm kalınlığa sahip bir tabletle yeni bir rekor kırmayı planlıyor.

Yeni alüminyum kapak

iPad Mini 5, önceki modellerden farklı bir kapağa sahip olacak. Yeni kapak, iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’da kullanılan 7000 serisi alüminyumdan yapılacak. IPad daha incedir çünkü yeni kapak dayanıklı olmasını sağlayacak ve tabletin herhangi bir şekilde bükülmesini önleyecektir.

iPad 5 mini özellikleri

Akıllı Konektör

iPad Mini 5’in iPad Pro gibi akıllı konektörleri kullanacağı söylentileri var. Tablet, akıllı bir klavyeye ve diğer aksesuarlarla bağlantı kurmak için diğer olanaklara sahip olacak.

Fiyatlandırma

Tablet için fiyatlandırma söz konusu olduğunda Apple’ın iPad Mini 5 fiyatını öncekilerinki ile aynı tutması bekleniyor. Mini 4 fiyatına dayanarak, Mini 5 fiyatının aynı olması beklenmiyor, ancak yeni ürün üzerinde hafif bir fiyat artışı olasılığı var. Her zaman olduğu gibi, daha büyük depolama kapasiteleri için fiyatların daha yüksek olması bekleniyor.

Pil

Yeni iPad Mini 5 ince olduğundan pilin boyut ve kapasitesi küçük olacak. Pil, geliştirilmiş teknoloji kullanılarak hazırlanacak ve iPad’in çalışmasını etkilemeyecektir.

IPad Mini 5, 2017′ yılının ilk aylarında piyasaya çıkması beklenen özellikli bir üründür. Kullanıcılar, iPad’in bu yinelemesinin biraz statik akıllı tablet pazarını değiştirecek olup olmadığını da merakla beklemektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz