Ana sayfa Mobil iOS

iOS Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

235
0
iOs ekran görüntüsü

IPhone ekran görüntüsünü yakalamak ekranda tam olarak gördüklerini net bir şekilde korumak adına harika bir yol olarak bilinmektedir.

iOs ekran görüntüsü

iOs ekran görüntüsü nasıl alınır?

Herhangi bir iOS cihazında (iPhone, iPad veya iPod Touch) ekran görüntüsü almak için, Ana Ekran düğmesini ve Uyku / Uyandırma düğmesini (örneğin, güç düğmesi) aynı anda basılı tutun.

Ekran kısa bir süre için beyaz renkte yanıp sönecek ve ekran görüntüsü Apple’ın Fotoğraflar uygulamasında .PNG dosyası olarak saklanacak ve tüm ekran görüntüleriniz Albümler görünümündeyken kendi “Ekran görüntüleri” klasöründe rahatlıkla saklanacaktır.

Ekran görüntülerini, iOS cihazınızda başka herhangi bir fotoğraf gibi açabilir, düzenleyebilir ve gönderebilir, bunları iMesajlarına ekleyebilir, e-postayla gönderebilir veya diğer bir fotoğraf gibi USB kablo ile bilgisayarınıza kopyalayabilirsiniz. Ancak şunu unutmayın: iPhone’unuzdan fotoğraf kopyalamak için bilgisayarınızda bir program kullanıyorsanız, bunun PNG dosyalarının yanı sıra JPG dosyalarını da kopyalamasını sağlayın. Örneğin, Google’ın fotoğraf yönetim yazılımı Picasa ile PNG dosyalarını kopyalayamazsınız. Bunu yapmak için öncelik olarak talimat vermelisiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz