Ana sayfa Pratik Bilgiler Para Kazanma

İlaç Deneği Olarak Para Kazanmak

2464
7
İlaç Deneği olarak para kazanabilirsiniz

Sermaye vermeden kısa sürede para kazanmak mümkün. Hiçbir deneyim gerektirmeyen işlerden biri olarak son yıllarda çok sayıda kişinin başvurduğu ilaç deneği olmak oldukça çok tercih ediliyor. Başvuru aşamasında diploma, yabancı dil isteyen işlerden biri olmayışı ve kısa sürede para kazanmaya imkan vermesi ile son yılların en çok tercih edilen işleri arasında yer almaktadır. Denek arayan ilaç firmaları ilanlarını takip etmek gerekiyor.

Başvuru Yaparken Dikkate Alınan Detaylar

Çeşitli üniversiteler, klinikler, araştırma merkezleri ilanlar vererek ilaç deneği olacak kişileri aramaktadır. Bulunduğunuz şehirde ya da sizin ücretlerinizi karşılayarak ilaç deneği olmanızı isteyen firmalar da bulunmaktadır. Denek olmak için nereye başvurulur diyenlerin sayısı oldukça fazladır. Başvurulan firmalar denek olmak için başvuran kişileri arayarak sigara ve alkol kullanıp kullanmadıkları konusunda ve sağlık durumları hakkında ayrıntılı bilgi almaktadır.

Denek Merkezlerinin Özellikleri Hakkında Bilgiler

Araştırma için uygun görünen kişiler birtakım incelemeler için kuruluşlar tarafından çağırılmaktadır. Kan tahlilleri, idrar tahlili örnekleri, EKG gibi basit testler yapılmaktadır. Çalışmalarla ilgili bilgi verilerek denek olmayı kabul eden kişilere bir takım belgeler imzalatılmaktadır. İlaç araştırmaları dikkatle yapılmaktadır. Belirli protokollerin ardından denek merkezlerinden ayrılmak mümkün olmaktadır.

İlaçların Yan Etkisi Olup Olmadığı Yönünde İncelemeler

Testlerde sorun olmadığı takdirde haber bekleyen kişiler merkezlere tekrar çağırılmaktadır. Tüm aşamalar ve tahliller atlatıldıktan sonra kliniklere yatırılan denekler için kurallar hakim. İçki, sigara, uyuşturucu ve dışarıdan yemek yemek kesinlikle yasak. İlaç denek iş ilanlarını takip etmek gerekmektedir. Her gün belirlenen yemekler yenilerek söylenilen kadar su içilmektedir. Bazı ilaç deneyleri 1 gün sürebilirken bazıları ise aylarca sürmektedir.

İlaç Kobaylığının Aşamaları

Bir araştırmaya katıldıktan sonra tekrar denek olmak için 2 ay gibi bir süre beklemek gerekmektedir. Gerçekten basit bir yöntem olan ilaç deneği olarak test başına 300 ile 1000 lira aralıklarında ücret almak mümkün. Testin süresi, testi yapan firma, testin riskleri göz önünde tutularak fiyatlar yükseltilebilir ya da düşürülebilir. İlaç denekleri arayan firmalar ilan vererek adayları beklemektedir. Bu işi yapan kişiler elde ettikleri kazançtan memnun kalmaktadır.

 

7 YORUMLAR

  1. merhaba bende denek olmak istiyorum ve istedigim denek cesiti insan vucudunun ne kadar kaslı ve uzun ömürlü yasamasi ile olsun istiyorum. belki derseniz kaptan amerika dan esinlenerek bunlari yazdigimi dusunebilirsini evet doğru bilim kurguda olurda neden gercekte olmasın demi bunun icin denek olmaya hazirim yasim 25 evliyim ve 2 çocuğum var antalyada yasiyorum elbette insanin paraya ihtiyaci olucak onlardan biri benim. ve hem paraya ihtiyacim var hemde boyle denek olmak beni gururlandirir insan ömrünü uzatmanin formulu olmaya hazirim umarim en yakin zamanda bana ulasirsiniz.detaylari telefonda gorusunce soylerim 05437850437 haşim cantekin.

  2. merhaba 10 yıldır tıp 1 diyabet hastasiyim maddi sikintilarim var anlasirsak ilaclarla ilgili denek olabilirim 05312279189 (ilk önce msjla bilgilendirin ben size hemen döneri.)

  3. denek olmak istiyorum alkol sigara kullanmıyorum salıklı biriyim 35 yaşındayım ankara da ikamet ediyorum 05439432936

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz