Ana sayfa İnternet Google

Google Plus isim Değiştirme

672
0
Google plus isim değiştirme
Google plus isim değiştirme

Google+ profili, kendi sosyal medya profilinizi oluşturmanıza olanak tanıyan en popüler sosyal sitedir. Bu yazımızda Google Plus isim Değiştirme işleminin nasıl yapıldığını öğreneceğiz.

Google plus isim değiştirme

Google Plus profil sayfasında adınızı düzeltmek veya Google Plus isim Değiştirme isterseniz, doğru adımlar ile bu işlemi çok kısa süre zarfında yaparak, profil adınızı istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz. Bu makalede, Google Plus profilindeki adınızı nasıl değiştireceğinizi maddeler halinde açıklayacağız.

Google Plus İsim Değiştirme

Şimdi Google + profil adınızı değiştirmek için aşağıdaki adımları uygulayın.

  1. Adım: Her şeyden önce, bilgisayarınızda web tarayıcınızı açmanız ve şu bağlantıyı ziyaret etmeniz gerekir: http://plus.google.com/me (Bu bağlantıyı kopyalayıp arama çubuğuna yapıştırın)
  2. Adım: Bu bağlantıyı web tarayıcınızda açtıktan sonra, sayfanın sağ üst köşesindeki “Oturum aç” düğmesini kullanarak Google hesap ayrıntısıyla giriş yapmak zorundasınız.
  3. Adım: Giriş yaptıktan sonra, bilgisayar ekranında Google+ profil sayfanızı görebilirsiniz. Google+ profil sayfasında adınızı tıklayın. (Adınızı çift tıklayın). Artık adınızı doğrudan değiştirebilmenizi sağlayan yeni açılır kutuyu görebilirsiniz.
  4. Adım: Burada ayrıca “Daha Fazla Seçenek” düğmesini kullanarak takma adını ayarlayabilirsiniz
  5. Adım: İşleminizi tamamladıktan sonra, tüm değişiklikleri kaydetmek için “Kaydet” düğmesine tıklayın.

Google Plus isim Değiştirme işlemini başarıyla tamamlamış oldunuz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz