Ana sayfa Yaşam Dekorasyon

Farklı Bavul Sehpa Örnekleri

830
0
bavul valiz sehpa

Evlerimizde her zaman değişil parçalar ve eşyalar bulunsun isteriz. Yakınlarımızın evinden daha farklı bir ev dekorasyonumuz olsun ve bu dekorasyon beğenilerek takdir edilsin de isteriz.

Bavul sehpalar da bu farklı eşyalardan sadece birisidir. Eskiden kullanılan bavullardan yapılan bu sehpalar çok beğenilince aynen eski bavullara benzeyen sehpalar da yeni yeni üretilmeye başlamıştır. Çok değişik tarzlarda bavul sehpalar bulunmaktadır.

Saklama Alanı Olarak Da Kullanabilirsiniz

Bavul sehpalar hem kullanışlı hem de şık ürünler arasında. Ayrıca salon için bavul sehpa aldığınızda onu saklama alanı olarak da kullanabileceğinizi bilmelisiniz. Bazı bavuldan yapılma sehpalar sadece görüntü olarak sizlere sunulurken bazıları cidden bavul görevi görerek içerisinde istediğiniz eşyaları da saklamanıza olanak sağlıyor.

Bavul sehpa modellerinde öncelikle ilk dikkat çeken kısım bavullar oluyor. Kullanılan bavulların sert bir dış aksama sahip olması bu sehpaların en önemli özelliği.

Eski Valizi Değerlendirin

Evinizde annenizin ya da aile büyüklerinden birinin valizi ya da bavulu varsa sizler de bu bavulları değerlendirebilirsiniz. Günlük yaşantımızda sürekli olarak bir şeyler satın almak yerine evdeki eski ya da kullanılmayan eşyaları geri dönüştürmek çok daha önemlidir. Bundan dolayı sizde evinizdeki sert ve eski bavulunuzu bir marangozda ayak yaptırarak sehpa şeklinde kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra isterseniz bavulunuzu hoş ve otantik renklerde boyayıp ayaksız da kullanabilirsiniz.

Yaratıcılıkta Sınır Tanımayın

Boyadığınız ve onarımını yaptığınız bavulunuzun üzerine cam kestirerek orta sehpa olarak kullanabilirsiniz. Genellikle tasarım mağazalarında farklı boyutlardaki bavulları üst üste koyarak da koltuk yanı sehpası olarak kullanıyorlar. Sizin de evinde birden fazla ve farklı boyutlarda bavullarınız var ise bavuldan sehpa yapımını tercih edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlar İle Kolay Satın Alma

Evde bavulunuz yoksa ya da bu önerileri yaparak yorulmak istemiyorsanız bir mobilya ya da aksesuar mağazasından bavul sehpa örneklerini görerek kolaylıkla alabilirsiniz. Pek çok firma bu ürünlerden sattığı içinde uygun fiyatlar ile çok kolay bir şekilde bavul sehpanız olmuş olur. Sizler de evinizde bu sehpaların tadını çıkartırsınız.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz