Ana sayfa Teknoloji İnternet

Facebook’ta isim değiştirme yöntemleri

2407
0
facebook isim değiştirme
facebook isim değiştirme

Facebook’ta adımı nasıl değiştirebilirim?

Facebook isim değiştirme…

Facebook, mesajlaşma ve sohbet yaparak arkadaşlarınızla, ailenizle etkileşim kurmanın en iyi çevrimiçi sosyal medya platformudur. Facebook ayrıca ekstra zamanınızı arkadaşlarınızla çevrimiçi geçmenin en iyi yoludur. Facebook, sohbet ve mesajlaşma yoluyla diğer Facebook kullanıcılarıyla bağlanmanızı sağlayan, dünyanın popüler çevrimiçi sosyal medya web sitesidir. Normalde sohbet etmek, fotoğraf, video paylaşmak ve Facebook durumunu öğrenmek için Facebook’u kullanıyoruz. Bir Facebook hesabı oluşturmak için, Facebook tarafından istenen ad, soyad ve doğum tarihleri ​​gibi bazı kişisel ayrıntıları eklemelisiniz çünkü birisinin Facebook’ta sizi ad veya soyadınızla bulması kolaydır.

İlgili: Facebook sayfası için özel kullanıcı adını ayarlama

Evet, daha iyi kullanıcı deneyimi için Facebook profil adınızı değiştirebilirsiniz. Ancak Facebook profil adınızı 60 gün sınırı geçtikten sonra değiştiremezsiniz, çünkü Facebook ayrıca Facebook profil adını 60 gün sınırlaması sonrasında değiştirmek için resmi bir çevrimiçi form sağlar.

Bu yazıda size, Facebook’ta profil adını nasıl değiştireceğinizi göstereceğiz.

facebook ad değiştirme
facebook ad değiştirme

Facebook’ta adınızı değiştirme

Adım 1: Her şeyden önce, Facebook hesabınızı açmanız gerekir. (Facebook “oturum açma” sayfası üzerindeki Facebook hesabının ayrıntılarını doldurun) Daha sonra “Giriş” düğmesine basın

Adım 2: Şimdi Facebook’un sağ üst köşesindeki “Aşağı Üçgen” butonuna tıklayın. Ardından Facebook ayar sayfasını açmak için “Ayarlar” seçeneğini tıklayın.

Adım 3: Şimdi “İsim” i seçin ve “Düzenle” düğmesine tıklayın. Düzenle düğmesine tıkladıktan sonra, Facebook profil adınızı kolayca değiştirebilirsiniz.

Adım 4: Burada, “Ad” ve “Soyadı” kutucuğuna yazmanız gerekir. Ardından, ad önizlemesini görmek için “Değişiklikleri İncele” düğmesini tıklayın.

Adım 5: Adını değiştirdikten sonra, Facebook profil şifrenizi girin. Sonra bu işlemi tamamlamak için “Değişiklikleri Kaydet” düğmesine basın.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz