Ana sayfa Kadın Güzellik

Estetikte En Yeni Trend “Venüs Gamzesi”

273
0
Estetikte trend alarmı: Venüs gamzesi

Hem estetik hem de çekici bir gamze kadınları daha ilgi çekici hale getirmektedir. Erkeklerin ilgisini çekmek isteyen pek çok kadın estetiğin yeni gözdesi Venüs gamzesini tercih etmektedir.

Venüs gamzesi kişiyi olduğundan daha alımlı ve cazibeli bir hale getirmektedir. İlgi çekici olmak isteyen bayanlar Venüs gamzesiyle çekiciliğine çekicilik katıyor.  Özellikle bayanlar son yıllarda daha kıvrımlı bir görünüme kavuşmak için çaba sarf etmektedir.

Venüs gamzesi sayesinde olduğundan daha cazibeli ve güzel görünen kadınlar kendini oldukça iyi hissetmektedir. Venüs gamzesi kadınların bel bölgesini daha cazip hale getirebilmek için uygulanan bir estetik türüdür.

Venüs Gamzesi Estetiği Neden Tercih Edilmeye Başlandı?

Venüs gamzesi ameliyatı son dönemlerin en trend haline gelmiş operasyonları arasında yer almaktadır.

Kadınlar seksi ve cazibeli bir vücuda sahip olabilmek için gamze yaptırmayı tercih etmektedir. Cazibeli vücudun simgesi olan gamzeler kişiyi hem daha alımlı hem de daha seksi gösteriyor.

 

Venüs Gamzesi Hangi Bölgeye Yapılmaktadır?

Estetiğin son trendi Venüs gamzesi poponun üst kısmı ile belin birleştiği bölgede bulunmaktadır. Ancak Venüs gamzelerinin yeri kişinin vücut yapısına göre farklılıklar gösterebilmektedir.

Venüs gamzeleri yapılırken bel bölgesi arkasında ya da kalça arkasında doğal bir kıvrım yapılması amaçlanmaktadır. Kalçada bulunan orta hattın iki yanına kişinin istediği yere Venüs gamzesi yapılabilmektedir.

Venüs gamzeleri yapılacak bölgeye 2 mm genişliğinde bir kesik atılmaktadır. İçindeki yağ alındıktan sonra derinin altında bir çukurluk ortaya çıkmaktadır. Kişilerin talebine göre Venüs gamzesinde çift taraflı simetrik çukurlar oluşturulabilmektedir.

Venüs Gamzesi Ameliyatı Nasıl Gerçekleştirilmektedir?

Venüs gamzesi ameliyatı lokal anestezi ile gerçekleştirilen kolay bir operasyondur. Venüs gamzesi ameliyatı yaklaşık 15-20 dakika sürmektedir. Venüs gamzesi ameliyatı olmak isteyen pek çok kadın normal hayatına hemen dönüp dönemeyeceğini merak etmektedir.

Venüs gamzesi ameliyatı oldukça kolay bir ameliyat olmasından dolayı kişiler hemen evine veya işine dönebilmektedir. Birçok kadın daha çekici bir vücuda sahip olmayı amaçlamaktadır. Kadınların yeni gözdesi olan ve estetik dünyasını yeni trendi haline gelen Venüs gamzeleri sağlık sorunu olmayan herkese rahatlıkla uygulanabilmektedir.

Venüs gamzeleri özellikle 18 ile 30 yaş grubu aralığında bulunan kadınlar tarafından sık sık tercih edilen bir estetik operasyondur. Venüs gamzeleri yaptırarak hem ilgi çekici hem de güzel vücuda sahip olmak isteyen pek çok kadın estetik operasyonu yaptırmak için estetisyenlerin yolunu tutuyor. Oldukça kolay bir operasyonla Venüs gamzelerine sahip olabilmek mümkündür.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz