Ana sayfa Bilgisayar Tanıtım & İnceleme

En İyi DJ Programları, Ücretsiz ve Profesyonel Programlar

3
0
en-iyi-dj-programları
en-iyi-dj-programları

Hobi olarak veya rahatlamak için de bu programları kullanabilirsiniz veya gerçek DJ olmak istiyorsanız, bu şekilde ilk adımlarınızı atabilirsiniz. Listemizde yer alan programlar için mixer gerekmemektedir. DJ programları, hem profesyonel hem de amatör olarak sizler için hazırlanmıştır. Listemizde yer alan programların hepsi ücretsiz olarak kullanılmaktadır.

En İyi DJ Programları

2019 verilerine göre en çok kullanılan ve en iyi dj programları hangileridir, buna cevap verdik.

dj-programları
dj-programları

Mixxx

Bir dönem en çok kullanılan DJ programlarından biriydi fakat popülerliğini halen kaybetmedi. Ücretsiz olarak sunu program, loop ve otomatik bpm gibi özellikler sunmaktadır. Birçok otomatik özelliği olduğu için kullanıcılar tarafından çok sevilmektedir. Ayrıca programın kendi forum sitesi bulunmakta ve bu sitede programla ilgili birçok bilgi paylaşılmaktadır. Aklınıza takılan bir şey olduğunda buradan destek alabilir ve diğer gerçek kullanıcılara danışabilirsiniz.

Native Instrument DJ

Dünya’da bulunan en gelişmiş DJ programlarından biridir. Dünyaca ünlü birçok DJ, bu programı kullanmaktadır. Program, birçok mixer ile uyumlu şekilde çalışmaktadır. Program her yıl geliştirilmekte ve eksikleri tamamlanmaktadır. Durum böyle olunca teknolojik entegrasyonlar, sürekli olarak programa eklenmektedir.

Kra Mixer

Çok detaylı bir DJ programı değildir fakat başlangıç için yeterlidir. Bu program ile başlayabilir ve daha sonra başka programlara geçiş yapabilirsiniz. Ses efektleri, loop kullanımı gibi özellikleri barındıran program, ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Atomix DJ

Başlangıç seviyesi için en iyi DJ programlarından biridir. Programın milyonlarca kullanıcısı bulunmakta ve kullanıcılar, hep olumlu geri dönüşler yapmaktadır. Profesyonel DJ’ler için yeterli olmayan bu program, yeni başlayan ve meraklı olan kişiler için uygundur.

ücretsiz-dj-programları
ücretsiz-dj-programları

Cross DJ

Hem kapsamlı hem de birçok özelliği barından bir programdır. Bu program sayesinde sadece müzik yapmakla kalmıyor, müziğinize klip bile hazırlayabiliyorsunuz. Başlangıç ve orta seviye için uygun olan program, çok basit arayüzü sayesinde herkes tarafından rahatlıkla kullanılmaktadır. Birçok kişi yaptığı müzikleri, başka programlara aktararak klip haline getirebilmekteydi. Cross DJ, bu açığı görmüş ve montaj ile müzik programını bir araya getirmiş.

Serato DJ

Dünya’nın en küçük boyutu olan DJ programıdır. İndirmesi ve kullanması çok kolaydır. Programın boyutu 5 MB olduğu için indirmesi birkaç saniyeyi bulmaktadır. Başlangıç seviyesi için oldukça uygun olan program, temel mixleri yapabilmeniz için tasarlanmıştır. Listemizde yer alan diğer tüm programlar gibi ücretsiz olarak indirilebilmektedir. Boyutu küçük olduğu için projelerinizi kaydedebilir ve mailinize aktarabilirsiniz. Bu sayede bilgisayarınız yanınızda olmasa bile, istediğiniz zaman DJ’lik yapabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz