Ana sayfa Yaşam Pratik Bilgiler

Emeklilik Hayalinizi Riske Atmayın!

77
0
ne zaman emekli olurum

Yıllar boyu verdiğiniz çabaların, yoğun çalışma hayatının sonunda elbette siz de güzel bir emekliliği hak ediyorsunuz. Kim bilir şimdiden pek çok hayal kurmaya başladınız bile. Çoğu insan emekli olacağı günleri düşünerek geçirdiği zor günleri katlanılır hale getirir. Tabi ki bu konuda sürekli değişen yasalar ve koşullar kişilerin de gündemi yoğun şekilde takip etmeleri gerektiğinin altını çiziyor.

Ne Zaman Emekli Olurum

Ne zaman emekli olurum diye düşünüyorsanız size bu konuda en doğru bilgileri veren ve her türlü sorgulama yapmanıza olanak sağlayan web sitemize girerek sorularınızın cevabını kısa sürede bulabilirsiniz. Hızlı sorgulama sayfamız sayesinde emeklilik hesaplarınızı en doğru şekilde yapabilir ve tam olarak kaç gün, kaç yılınız kaldığını, ne kadar prim ödendiğini ve emekliliğinizde ne kadar maaş alacağınızı da öğrenebilirsiniz.

Emeklilik Hesaplama

Tc kimlik numaranız sayesinde kolayca emeklilik hesaplama yapabilirsiniz. Kaç yıldır çalıştığınızı, ne kadar priminizin yattığını total olarak görebileceğiniz gibi, Sosyal Güvenlik Kurumu’na gitmeden veya başvuru yapmadan her türlü detaya hakim olabilirsiniz. İnterneti kullanarak herhangi bir kuruma gitmeden merak ettiğinz soruları yanıtlayabilir ve sizleri yönlendirdiğimiz resmi kurum linklerine giriş yaparak kimlik avı dolandırıcılarından da kurtulabilir, özel ve önemli bilgilerinizin başka kişilerin eline geçmesini de engellemiş olursunuz. Site linkinden hemen sonra karşınıza çıkacak olan formları doldurmak suretiyle kısa süre içinde emekliliğinize dair ne kadar detay varsa ulaşabilirsiniz.

Teknolojiyi kullanarak herhangi bir kuruma gitmeden, evinizdeki koltuğa uzanarak geleceğinizi görebilir, ssk emeklilik hesaplama için girdiğiniz resmi site sayesinde kolayca sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üstelik alacağınız sonuçlar resmi olacağı için kafanızda herhangi bir soru işareti de kalmamış olacaktır. İlk sigorta bilgilerinizi, sigorta başlangıcınızı veya engelli bir durum söz konusu ise malulen emekli olma şartları ve süresini de aynı site üzerinden kolayca görüntüleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden yönlendirileceğiniz resmi site sayesinde güvenilir bilgileri zaman kaybetmeden, resmi daireleri ziyaret etmeden görüntüleyebileceğiniz gibi, en net ve doğru bilgileri de elde etmiş olacaksınız. Emekliliğinize dair kafanızdaki her türlü soruyu ve sorunu resmi siteye girerek öğrenebilmek için sitemize giriş yapmanız yeterli olacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz