Ana sayfa Teknoloji Oyun

Deponia Doomsday Macera Oyunu Tanıtımı

133
0
deponia doomsday

Deponia Doomsday Oyun Tanıtımı

Yapımcı şirket rolünü üstlenen Entertainment Daedalicolan oyunun türü macera. Bilgisayar oyunu hayranlarını etkileyecek kendine odaklayacak bir oyun. Oyun zorlu bulmacalara ev sahipliği yapıyor ve sizleri zorlayarak çözemediğiniz zaman daha da sinirle başlayarak yeniden oynamanız için konulmuş bulmacalar. Görselleri olarak da çizgi film tarzı görsellere yer veren yapımcı şirket sıra dışı mizah anlayışı ve akıcı hikayesiyle oyunu daha eğlenceli hale sokmuş. Yapımcı şirket Entertainment Daedalicilk başarısını ve adından söz ettirmeyi 2012 yılında Deponia isimli oyunuyla yakalamıştır.

Haylaz Rufus

Rufus oyunun ana karakteridir. Deponia‘nın sakar  olduğu kadar bencil vatandaşı olduğundandiğer tüm vatandaşları canından bezdirmiştir. Tüm bu kötü özelliklerine karşı  sempatik, ve karizmatik olması dikkat çeker.Rufus yaşadığı şehirden yani Deponiadan kaçmak ister. Planı buradan bu çöp şehirden kurtulup herkesin hayallerini süsleyen Elysium’a gitmek ve oradan kurtulmaktır.

deponia doomsday indir

Ah! Goal

Goal   kim diye elbette merak ediyorsunuz. İlk bakışta bana da oldukça değişik gelmiş ve ilgimi çekmişti. Bizim haylaz, sakar, ve vatandaşları canından bezdiren ve bir o kadar da komik karizmatik ve vatandaşı Rufusu hatırlıyorsunuzdur. Hah Goal da bizim bu sakar vatandaşın planlarını değiştiren aklını başından alan güzeller güzeli kadındır. Rufus, Goal ile karşılaştıktan sonra Rufus’un hayatı ve planları tamamen değişmiştir. Şehrini terk edip Elysium’a gitmek için plan yaparken bu güzeller güzeli kadın karşısına çıkınca bütün yapacakları ters dönmüş ve hikaye gitmek yerine Deponia’ yı kurtarma çabası olmuştur. Bundan sonra hikayemizin ana kahramanı artık iyice bıktığı şehri bırakmak için uğraşmaktan vazgeçiyor şehrini kurtarma adına çabalarda bulunuyor. Tabi ki bunun en büyük etmeni Goal’dır. Deponia Doomsday gördüğünüz gibi farklı bir hikayeye sahip olduğu için ilginizi çekecektir.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz