Ana sayfa Pratik Bilgiler Para Kazanma

Cenazede Ağıtçı Düğünde Alkışçı Olarak Para Kazanmanız Mümkün

934
0

Yas tutmak dünya da olduğu gibi ülkemizde de sık sık rastladığımız toplum kültür örneklerinden biridir. Afrika da yas tutmak kültürel bir değer olmakla birlikte oldukça da popüler. Cenaze törenlerinde ağlamaları için profesyonel ağıt yakan kişiler işe alınmaktalar. Cenaze ağlama derneği iletişim ekipleri kurarak para kazanabilirsiniz. Bu şekilde vefat eden kişilerin çok önemli ve itibar sahibi kişiler olduğu izlenimi verilmek isteniyor.

Ağıt Yakıp Ağlayarak Nakit İhtiyacınızı Karşılayın

Hristiyanların kutsal kitabı olan İncil de bile profesyonel şekilde ağıt yakmaktan bahsediliyor. Batı dünyasında pek yaygın olmasa da bu fikir yayılacağa benziyor. Robestson Essex ağıtçı kiralama servisi ile işe başlayarak profesyonel ağıt firması kurmuştur. Cenaze ağlama ekibi videolarını izleyerek işe hazırlık yapmanız da mümkün. Ülkemizde de yaygınlaşmaya başlayan bu sistem ile sahteden ya da o an yoğun duygu birikimi yaşayarak ağlamayarak yüksek miktarda para kazanmak mümkün.

İtibar Sahibi Görünmek İsteyen Kişilerin Tercihi Profesyonel Ekiplerden Yana

Düğünlerde oynanır cenazelerde ağlanır sloganı ile yola çıkarak eğlenceli alanlarda oynamak ve herkesi eğlenecek ruh haline getirmek için profesyonel ekipler aranıyor. Miktarları belirleyerek düğünlerde çılgınca oynamak, cenazelerde ise hıçkıra hıçkıra ağlamak gerekiyor. Cenaze ağlayıcıları işi profesyonel şekilde yapıyor. İşi olmayan ya da ek gelir elde etmek isteyen kişiler cenazelere ve düğünlere katılarak performanslarını paraya çevirebilir.

Profesyonel Ekipler Kurarak Çeşitli Hizmetler Verebilirsiniz

Dernek kurarak ya da bireysel olarak çalışarak kısa sürede yüksek rakamlar kazanmak ise oldukça kolay. Bu çalışmalara kültürümüzde yer alan halaylar, oyunlar, kına yakma törenleri, ağlama, mezar kazma, tabut taşıma gibi olayları katmak da mümkün. Cenazede ağlama grubu ile kısa süre yüksek miktarlar kazanabilirsiniz. Kaç kişi ile törenlere katılacağınıza ise müşterilerin karar vermesi gerekiyor.

Ülkemizde Yaygınlaşan Ağlama-Oynama Ekipleri

Çevresi kalabalık olmayan, törenlerde kalabalık halde görünmek isteyenler için de bu yöntem sıklıkla tercih edilmekte. Hem yurt dışında hem de ülkemizde tercih edilen bu iş sayesinde tören başına belirlenen fiyatlarla kısa sürede para kazanmak mümkün durumda. Kiralık cenaze ağlayıcıları ekibi kurarak ya da bireysel çalışarak etkili performansla işe adım atmak çok önemli.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz