Ana sayfa Kültür Sinema

Berzah: Cin Alemi

1131
0
Berzah Cin Alemi filmi

Yerli sinema da korku türünde oldukça başarılı bir yer de olduğumuz yadsınamaz bir gerçek. Özelikle dini içerikli hikâyelerin geçmesi oldukça ürkütücü bir şekilde filme işleniyor. Berzah: Cin Alemi izleyecek olanlar da bu durumu hissedecekler. Yönetmenliğini Ahmet Can Kasap’ın yaptığı film 1 Temmuz 2016’da vizyon da yerini alacak. Yerli korku filmi olan Berzah: Cin Alemi izlemek için gidecek olanlar Harun Baran’ın yazmış olduğu senaryoyu izleyecekler. Bir buçuk saat boyunca korku dolu sahnelerle Berzah: Cin Alemi Hd izlemek oldukça ürkütücü olacak.

Oyuncular

2016 Türkiye yapımı korku filmi kategorisin de yer alan Berzah: Cin Alemi filmin beyaz perdeye taşıyan ünlü simalar; Başrolü paylaşanlar Ufuk Kaplan ve Nilüfer Aydan ikilisi, Berna Üçkaleler, Oğuz Okul, Alp Akar oyuncular arasında yer diğer isimler.

Filmin Özeti

Film senaryosunun odak noktası olan Mete’ye bir takım yaratıklar musallat oluyor. Mete bu varlıkların pençesinden kıvranarak kurtulmaya çalışıyor. Ancak Mete’nin giz dolu bu hayatı ve ailesini de içine çeken girdabın sebebi Mete’nin annesi olan Nesrin Hanımın,  Mete’nin evliliğinde ki pürüzleri, şiddetli geçen aile hayatını düzeltmek için yaptırdığı büyü tüm bunlara sebep oluyor. Bu büyüyü Kerim adında bir hocaya yaptırdığını düşünen Nergis, ailesini nasıl bir felaketin  içine sürüklediğini çok sonra anlayacak. Gizemli varlıkların geri dönülmeyecek olan laneti tüm aileyi etkisi altına almıştır.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz