Ana sayfa Yaşam Pratik Bilgiler

Araç Hasar Kaydı Sorgulama

205
0

Araç kazaları ne yazık ki her gün karşılaştığımız olağan durumlardan biri haline geldi. Çoğu zaman kaçınılmaz olan küçük ya da büyük kazalara karıştığımız için cebimizden yüklü rakamlar çıkabiliyor. Tabi ki güçlükle biriktirdiğimiz paralarla satın aldığımız arabalar için hasar kaydı meydana geldiği gibi, bu durum arabanın değerini de düşürüyor. Araç hasar kaydı sorgulama bu yüzden çok önemlidir ve bu konuda en doğru bilgileri web sitemizdeki sorgulama butonları ve alt menülerden öğrenebilirsiniz. Aracınızı satarken veya yeni bir araç alırken de mutlaka hasar sorgulaması yaptırmalısınız. Sonradan pişman olmamak ve yüklü rakamlar ödememek için sitemizdeki sorgu işlemlerini sadece T.C kimlik numarası veya araç plakalarından sorgulayıp öğrenebilirsiniz.

Maddi hasarlı kazalar yüzünden ciddi maliyetler meydana gelebilir. Eğer araç almak niyetindeyseniz beğendiğiniz araçla alakalı mutlaka doğru bilgiler almalı ve ederinden daha fazla para vermemelisiniz. Beğendiğiniz aracın değişen parçası olup olmadığını ve daha önce kazaya karışı karışmadığını hemen sitemize girip, hasar kaydı sorgulama linklerimiz üzerinden kolayca öğrenebilirsiniz. Her türlü kaza ve poliçe bilgilerine erişebileceğiniz araçların merak ettiğiniz detaylarına da vakıf olabilirsiniz.

Araç satın almadan önce mutlaka daha önce ağır bir hasar alıp almadığına bakmanız halinde paranızdan ve zamanınızdan olmazsınız. Sitemiz sayesinde plakalarından her türlü aracın hasarını sorgulayabilir, her türlü bilgiye dakikalar içinde erişebilirsiniz. Alım satım işlemlerinizi kolaylaştırmak için siz de bu uygulamaları kullanabilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Tramer Sorgulama

Sitemizden yapacağınız sorgulamaların hepsini tramer sorgulama sayesinde sonuçlandırabilirsiniz. Eğer aracın poliçelerini görmek ve daha önce kazası olup olmadığını bilmek istiyorsanız mutlaka tramer sorgusu yaptırmalısınız.

Kaza tespit tutanakları, hasarı oranları, poliçe bedelleri ve sigorta bilgileri gibi her detaya kolay erişmenin yolu sadece web sitemize girmenizden geçiyor. Başınıza gelen bir kazada karşı tarafın sigortası var mı diye bakıp, poliçelerini kendi gözlerinizle inceleyebilir, böylece tutturduğunuz tutanaklar sonrasında haklarınızı da en iyi şekilde alabilirsiniz.

Doğru ve hızlı bilgi alabilmek için vaktinizi başka sitelerde harcamayın ve yapacağınız alışverişin size zarardan çok kar getirmesini istiyorsanız sayfalarımızdaki alt menülerden yararlanın ve sorgularınızı kolayca yapın. Güvenilir bilgiler elde etmek için yanlış sitelere girmeyin.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz