Ana sayfa Pratik Bilgiler Para Kazanma

Arabanızı Reklam Panosu Yaparak Para Kazanın

2121
6
Araç giydirerek para kazanma

Günümüzde birçok gereklilikler ve teknolojinin getirdiği düzen üzerine yapılan, yapılması muhtemel pek çok ilginç iş vardır. Bu ilginç işlerden biri de arabanızı reklam panosu yapmalarına izin vermektir.

Bu iş ile oturduğunuz yerden kar yapabileceğinizi söylemek isteriz. Eğer seyahatlere çıkan, insanlarla tanışmayı seven bir yapınız varsa bu iş tam size göre! Her işte olduğu gibi bu işin de belli şartlar var. Aracınızı sürekli kullanıyorsanız, sürekli kalabalık ortamlara giriyorsanız, belli bir kilometreniz varsa arabanıza reklam alıp arabanızı reklam panosu yaparak para kazanmak sizin için iyi bir ek gelir kaynağı olabilir.

Aracı Reklam Panosu yapabilmeniz Şartları Neler?

Aracınıza reklam almak istiyorsanız, öncelikle kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt olmak için bulunduğunuz bölgedeki reklam veren şirketlerle görüşmek uygun olacaktır. Çeşitli kimlik bilgilerinizi alabilir ve sizinle irtibat halinde olmak isteyebilirler.

Reklam almak için aklınızda bulunması gereken başka bir husus ise şöyledir; reklam almak için belli standartlarda bir araca gerek yoktur, bazı firmalar reklamına göre düşündüğü arabalarda ısrar edebilirler. Bu reklamlar sizin için uygun olmaz ve sizde şansınızı başka bir reklamdan yana kullanmayı deneyebilirsiniz.

Aracın Özellikleri Nasıl Olmalı?

Aracınız temiz bir araç olmalı ve kirlendiğinde bakımını yaptırmalısınız. Çünkü göze hitap etmesi için tasarlanmış bu araçların kirli olması reklamı örtecektir. Arabaya giydirme işlemi yapmak aracınıza zarar vermez.

Arabanızda bir hasar varsa ya da eskiyse bunu önceden belirtmeniz herkes için yararlı olacaktır. Dikkat etmenizi istediğimiz diğer bir husus ise, size bir sözleşme kağıdı verebilirler bunu okumanız ve okumanız dahilinde imzalamanızdır.

Bütün işlemler size göre tamamsa ve bu işe varım diyorsanız, yeni ek işinizde başarılar dileriz. Reklam panosu araba ile kazanılacak ücret ise reklama göre değişiklik gösterecektir. Ortalama kazancınız 300- 700 arasında olur.

6 YORUMLAR

  1. Aracım, Fiat palio weekend model, Nazilli otogar taksi durağında çalışan, Nazilli ve çevre ilçelere 7/24 taksi hizmeti veren, sarı renk bir taksidir

  2. Merhaba aracım mercedes 230 e sedan Bartın da yaşıyorum günlük aracımı aktif kullanıyorum reklam almak istiyorum

  3. iveco 75-12 aracım var kapalı kasa kasası 5 metre uzunluk 2 metre yüksekliği var ankara içerisinde günlük 150km yol yapmaktadır.reklam almak istiyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz