Ana sayfa Mobil Android

Android Telefonlarda Gmail Mail Hesabı Ekleme

323
0
Android gmail
Android gmail

Birkaç ay önce, Google, Android’de hem bir Gmail uygulaması hem de bir stok e-posta uygulaması (Gmail olmayan hesaplar için) içeriyordu. Birçok üçüncü taraf üreticisi halen bağımsız e-posta uygulamaları içeriyor olsa da, Gmail artık IMAP’i destekleyen her türlü üçüncü taraf e-posta hesabıyla çalışmakta ve böylece tüm e-postalarınızı tek bir yerde işleyebilme imkanına sahip olmaktasınız.

Android gmailGmail uygulamasına bir Gmail hesabı eklemek için, önce sağ üst köşedeki menü alanına dokunun veya menüyü açarak Gmail’deki ekranın sol tarafından hızlıca kaydırın.

Buradan, hesabınızı değiştirmek, eklemek ve yönetmek için açılır listeyi açacak ad / e-posta adresine hafifçe dokunun. “Hesap ekle” düğmesine dokunun.

Bir sonraki ekran, size bir seçenek listesi sunar: Google, Outlook, Hotmail, Canlı, Yahoo, Exchange ve diğer seçenekleridir. Eklemeye çalıştığınız şey için en uygun olanı seçerek, işleminize başlayabilirsiniz.

Örnek olarak bir Microsoft oturum açma penceresi üzerinden yazımıza devam edeceğiz ancak fikir tüm hesaplarda aynı olacaktır. Öncelikle oturum açma ile ilk adımınızı atmalısınız.

Bir sonraki ekran büyük olasılıkla hesabınıza Gmail erişim izni vermenizi ve ardından senkronizasyon sıklığını onaylamanızı isteyecektir.

Oradan sadece isminizi teyit edin ve işlemi tamamlayın.

Birden fazla hizmette birden fazla e-posta hesabınız varsa, bunları tek bir uygulamada yönetme seçeneği harika bir yol olacaktır. Ve bu uygulama Gmail olduğunda, Google’ın e-postayla olan yaklaşımı tartışmasız en iyisidir, bu nedenle bazı güzel özelliklerini diğer hizmetlere dahil etme seçeneğine sahip olmak daima hoş karşılanmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz