Ana sayfa Mobil Android

Android Facebook Uygulaması

198
0
Android Facebook
Android Facebook

Android Facebook, Facebook sosyal ağını Android tabletleri ve cep telefonlarında çalıştırmak için kullanılan resmi bir uygulamadır.

Temel Özellikler

Hesap Yönetimi

Android Facebook

Web sürümü gibi, Android için de Facebook kullanıcıları bir hesap oluşturabilir veya mevcut bir hesaba giriş yapabilir. Kullanıcılar kendileri hakkında bilgi girip, resim ve video yükleyebilir, durumlarını güncelleyebilir, aynı zamanda arkadaşların profillerini görüntüleyebilir ve yeni arkadaşlar ekleyebilir. Android için Facebook, kullanıcıların arkadaşları tarafından paylaşılan bir yayını beğenmesine ve onlara yorum yapmalarına olanak tanır. Ayrıca, arkadaşlarını kendi arkadaşlarıyla paylaşabilir, favori listesi veya grubu oluşturabilir, yeni yayınlar ve bildirimler alabilirler.

Anlık mesajlaşma

Bu uygulama hem özel hem de grup mesajlarında Facebook’ta arkadaşlarınızla sohbet etmeyi daha da kolaylaştırıyor. Konuşmalar suratlar ve ifadelerle canlandırabilir. Dosyaları aktarmak da kolayca yapılmaktadır.

Oyunlar ve Uygulamalar

Web versiyonunda olduğu gibi Android kullanıcıları için de Facebook çeşitli oyun ve uygulamalardan yararlanabilir, puanlarını doğrudan ağ üzerinden paylaşabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz