Ana sayfa Yaşam Kadın

2018 Gelin Moda Haftası 7 İlham Verici Saç Modeli Fikri

149
0

2018 Bahar koleksiyonları göz kamaştırıcı makyaj ve saç stilleri ile bizleri büyüledi. Biz de sizler için en iyi 7 saç modeli önerisini bir araya getirdik.

1) Modern Gelin Topuzu

Monique Lhuillier’in 2018 Bahar koleksiyonunda en dikkat çeken şey modellerin doğal görünümüydü. Saç stili ve makyaj da oldukça doğal ve zarif stiller tercih edildi. Modern gelin topuzu da bunlardan birisi.

2) Zarif At Kuyruğu

Marchesa’nın modelleri, Sanat Yönetmeni Kevin Hughes’in yarattığı çok şık bir atkuyruğu modeli ile podyumu salladı.

3) Marchesa Örgüsü

Kevin Hughes Marchesa NOTTE için farklı bir örgülü model yarattı. Yaptığı 4 örgüyü Hollanda örgü ile kombine ederek yarattığı bu model çok beğenildi.

4) Yandan Salaş Modeller

Hayley Paige’in modelleri bu modeli kullanarak tüm koleksiyona romantik bir hava kattı. Bu yüzden yandan sallandırarak kullanacağınız örgülü salaş modeller bu sene trend olabilir.

5) Düşük Topuz

Lela Rose’un 2018 koleksiyonundaki düşük topuz modelleri oldukça beğenildi. Siz de beğendiniz mi?

NEW YORK, NY – APRIL 20: A model poses backstage at the Lela Rose Spring 2018 Bridal fashion show at La Sirena on April 20, 2017 in New York City. (Photo by JP Yim/Getty Images for Kenra Professional)

6) Hacimli Ve Dalgalı Modeller

Naeem Khan’ın yeni koleksiyonu oldukça güzel modelleri içeriyor. Doğal ve basit görünümün öne çıktığı koleksiyonda modeller hacimli ve dalgalı saçlar ile podyumdaydı.

NEW YORK, NY – APRIL 21: Daniela Aciu walks the runway wearing Naeem Khan Spring 2018 Bridal Collection at Naeem Khan Showroom on April 21, 2017 in New York City. (Photo by Thomas Concordia/Getty Images)

7) Dumanlı Göz Makyajı Ve Bukleler

Reem Acra’nın en yeni koleksiyonunda duman göz makyajı ve zarif bukleler dikkat çekti.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz