Ana sayfa Yaşam Kadın

2018 Channel Çanta Modelleri

952
0
2018 Chanel çanta modelleri

Bilindiği gibi Chanel bir Fransız markasıdır. Chanel marka ismini kurucusu olan, Gabrielle Bonheur Chanel’den almıştır. Son dönemlerde marka Coco Chanel şeklinde anılması ile kimi büyük markalar tarafından, marka imajında bir değişiklik olacağı düşünülmüş, yadırganmıştır. Kalitesinde düşüş olacağı ve eskisi gibi olmayacağı konuşulmaya başlanmıştır. Fakat Chanel kalitesinden ve şıklığından hiçbir şey kaybetmemiş, bu düşünceleri cevapsız bırakmıştır. Chanel marka ilk Fransa’nın Paris şehrinde 1914 yılında gerçekleşmiştir. O günden bu yana daha çok yenilenmiş, kalitesinden ödün vermemiş, büyük başarılara imza atmıştır.

Chanel siyah çanta

Dünyanın en köklü ve en zengin markalarından bir tanesidir. Üst düzey fiyat politikasıyla kendinden bahsettiren Chanel, bulunmaz kumaşlardan ürettiği koleksiyonları ile Avrupa ve Türkiye’nin en köklü ve en zengin, kısacası jet sosyetesi tarafından büyük ilgi ve talep gören markalarından birisidir.

Chanel Çanta Modelleri

Chanel çanta modelleri, Chanel markasının kendi trendine, kendi yorumuna uygun oluşuyla dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor. Her tarza ve her türden davetlere, organizasyonlara giderken kullanılabilecek en şık detayların bulunduğu modelleri vardır. Yeni modelleri, Chanel marka politikası haline getirmiş olduğu detaylar arasındadır. Marka tutkunları tarafından ise büyük bir ilgi görmektedir. Fiyatların yüksek olması bir yana Chanel markası tutkunu olan insanların, her modelini koleksiyonlarına ekliyor, özenle takip edenleri bulunuyor.

Chanel ışıltılı pembe çanta

Chanel çanta modelleri arasında exotic desenler her koleksiyonda bulunuyor. Bu model haricinde yandan askılı krem çantalar ve kremin bir çok tonu bulunmaktadır. Ayrıca yeşil ve tonları, sarı parlak tonlar ve siyah renkli çantaları yeni sezonda bulabilmek mümkündür. Chanel, fiyatı konusunda çok konuşulsa da, kalitesi ve şıklığından taviz vermiyor. Kalitesini, zarifliği ve şıklığını da konuşturmaya devam ediyor. Uzun ömürlü oluşuyla kendinden çok söz ettiren Chanel, yeni koleksiyonları ile tutulmaya ve kendinden söz ettirmeyi hak ediyor. Büyük firmalardan biri olması ve dünyaca ismini duyuran büyük firmalardan birisi olmasının yanı sıra tasarım ve renkleri ile 2018 Chanel çanta modelleri göz kamaştıracak tasarımlarıyla defilesinde ön plana çıkmış. Bu sezon kendinden çok bahsettirmiş ve birçok ülkede raflarda yerini almıştır.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz